Piątek 19-04-2019, imieniny Leona, Adolfa
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

E.Leclerc w Elblągu i Malborku promuje rodzimych dostawców

 

Ślimaki w sosie własnym, świeże ryby, jogurty, pachnące świeże wędliny - to tylko wybrane produkty rodzimych dostawców. W taki oto sposób E.Leclerc Elbląg i Malbork wspiera lokalny przemysł. Działając w ramach programu „Producenci lokalni” supermarket gwarantuje wyroby wysokiej jakości w wyjątkowo niskich cenach. E.Leclerc jest partnerem wielu regionalnych przedsiębiorców.

Rozpoczęty w 2012 roku program „Producenci lokalni” skupia się na rozwoju lokalnego rynku poprzez wspieranie miejscowych producentów. W akcji biorą udział głównie małe i średnie firmy, funkcjonujące w oparciu o rodzinne tradycje. Są to przedsiębiorstwa z branży m.in.: mięsnej, garmażeryjnej, nabiałowej, browarniczej, piekarniczej przetwórstwa owoców i warzyw, a także z branży kosmetycznej. Współpraca z siecią E.Leclerc jest dla lokalnych przedsiębiorstw szansą na zwiększenie konkurencyjności, poszerzenie produkcji oraz wzrost zatrudnienia.
     
     Elbląski i malborski E. Leclerc, podobnie jak pozostali partnerzy akcji, jest firmą lokalną. Tworzy miejsca pracy dla mieszkańców regionu, na miejscu płaci podatki oraz wpływa na rozwój lokalnej gospodarki.
     
     - Nasz Region ma Talent – to hasło, które przyświeca naszej współpracy. Staramy się wspierać warmińsko – mazurskie i pomorskie firmy, bo dzięki temu mamy wpływ na rozwój gospodarczy naszego regionu i pewność, że możemy zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Pragniemy podkreślać, że jest się czym chwalić, bowiem wyroby naszych producentów cieszą uznaniem nie tylko w regionie, ale niejednokrotnie znane są w całej Polsce - mówi Natalia Czaplicka, Dyrektor E.Leclerc w Elblągu.
     
     - W swoim działaniu stawiamy zarówno na współpracę biznesową jak i na działania społeczne, uczestnicząc w wielu akcjach charytatywnych oraz angażując się w życie środowisk lokalnych, pomagając najbardziej potrzebującym – dodaje Natalia Czaplicka, Dyrektor E.Leclerc w Elblągu.

 


     W celu lepszej promocji lokalnych firm powstał specjalny katalog okolicznościowy zawierający i promujący wyroby regionalnych zakładów. Znajdziemy w nim produkty okolicznych firm, które od lat stoją na straży tradycji i jakości.
     
     Listę regionalnych przedsiębiorców współpracujących E.Leclerc w Elblągu i w Malborku można znaleźć na stronie internetowej www.e-leclerc.net.pl oraz na facebooku.
     
     

---- Reklama ----
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl