Czwartek 20-09-2018, imieniny Eustachego, Euzebii
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Wybory 2018

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Katedra widziana od drugiej strony rzeki Elbląg Katedra widziana od drugiej strony rzeki Elbląg

EIG uczestnikiem Forum

Elbląg, EIG uczestnikiem Forum

Elbląska Izba Gospodarcza uczestnikiem Forum Partnerskiego Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2014-2020.

1 października w Olsztynie odbyło się spotkanie zainicjowane przez Urząd Marszałkowski województwa warmińsko-mazurskiego, dotyczące prac nad Regionalnym Programem Operacyjnym Warmia i Mazury na lata 2014-2020 w ramach Forum Partnerskiego.
     Uczestnicy spotkania zapoznani zostali z uwarunkowaniami planowania operacyjnego perspektywy 2014-2020, rekomendacjami wynikającymi z badań ewaluacyjnych przeprowadzonych dla obecnego okresu programowania w zakresie Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki i Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury 2007-2013.
     W dalszej części spotkania przedstawiony został wstępny projekt RPO WiM na lata 2014-2020 oraz Model ZIT w województwie warmińsko-mazurskim. Zakończenie spotkania poprzedziła dyskusja w czasie której uczestnicy wnosili postulaty, uwagi i zapytania dotyczące zbliżającego się okresu programowania.
     Elbląską Izbę Gospodarczą reprezentowali członkowie zarządu Monika Kowalska-Mroczek oraz Joanna Filip. Wśród przedstawicieli naszego miasta znalazł się również zarząd dwóch dużych spółdzielni mieszkaniowych „Sielanka” i „Zakrzewo” oraz przedstawiciel elbląskiego EPEC.
     Z uwagi na fakt, że bardzo dużo środków w nowej perspektywie przypadnie przedsiębiorcom, Elbląska Izba Gospodarcza planuje zorganizować w drugiej połowie listopada spotkanie w Elblągu w ramach czwartkowych spotkań cyklicznych, na które już dziś zaprasza wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych aplikowaniem o środki unijne z nowego budżetu. Konkretny termin spotkania zostanie podany po szczegółowym ustaleniu agendy.
     kontakt: Elbląska Izba Gospodarcza, Oddział Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza, j.filip@rigp.pl, www.rigp.pl, tel.kom. +48 502 618 103.

Joanna Filip
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Obraz na dibond 300x60 cm - Owoce
Fototapeta lateksowa 290x260 cm - Sowy
Fototapety z Italią
Fototapety do biura