Wtorek 11-12-2018, imieniny Damazego, Daniela
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

EIG uczestnikiem Forum

Elbląg, EIG uczestnikiem Forum

Elbląska Izba Gospodarcza uczestnikiem Forum Partnerskiego Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2014-2020.

1 października w Olsztynie odbyło się spotkanie zainicjowane przez Urząd Marszałkowski województwa warmińsko-mazurskiego, dotyczące prac nad Regionalnym Programem Operacyjnym Warmia i Mazury na lata 2014-2020 w ramach Forum Partnerskiego.
     Uczestnicy spotkania zapoznani zostali z uwarunkowaniami planowania operacyjnego perspektywy 2014-2020, rekomendacjami wynikającymi z badań ewaluacyjnych przeprowadzonych dla obecnego okresu programowania w zakresie Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki i Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury 2007-2013.
     W dalszej części spotkania przedstawiony został wstępny projekt RPO WiM na lata 2014-2020 oraz Model ZIT w województwie warmińsko-mazurskim. Zakończenie spotkania poprzedziła dyskusja w czasie której uczestnicy wnosili postulaty, uwagi i zapytania dotyczące zbliżającego się okresu programowania.
     Elbląską Izbę Gospodarczą reprezentowali członkowie zarządu Monika Kowalska-Mroczek oraz Joanna Filip. Wśród przedstawicieli naszego miasta znalazł się również zarząd dwóch dużych spółdzielni mieszkaniowych „Sielanka” i „Zakrzewo” oraz przedstawiciel elbląskiego EPEC.
     Z uwagi na fakt, że bardzo dużo środków w nowej perspektywie przypadnie przedsiębiorcom, Elbląska Izba Gospodarcza planuje zorganizować w drugiej połowie listopada spotkanie w Elblągu w ramach czwartkowych spotkań cyklicznych, na które już dziś zaprasza wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych aplikowaniem o środki unijne z nowego budżetu. Konkretny termin spotkania zostanie podany po szczegółowym ustaleniu agendy.
     kontakt: Elbląska Izba Gospodarcza, Oddział Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza, j.filip@rigp.pl, www.rigp.pl, tel.kom. +48 502 618 103.
Joanna Filip
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Torba z nadrukiem elbląskiej Starówki
T-shirt biały z Twoim nadrukiem DTG PROMOCJA
Czapka z nadrukiem
Naszywka GODŁO