Sobota 15-12-2018, imieniny Waleriana, Celiny
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

EINTI czeka na chętnych

Dyrektor Centrum Sportowo-Biznesowego w Elblągu ogłasza nabór do Elbląskiego Inkubatora Nowoczesnych Technologii Informatycznych (EINTI). Misją EINTI jest stymulowanie rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw, tworzenie warunków do rozwoju społeczeństwa informacyjnego oraz możliwości rozpoczęcia lub kontynuowania działalności gospodarczej.

Do Elbląskiego Inkubatora Nowoczesnych Technologii Informatycznych mogą przystąpić osoby fizyczne chcące rozpocząć działalność gospodarczą oraz firmy, które prowadzą działalność nie dłużej niż 1 rok. W ramach Inkubatora wspierane będą w szczególności podmioty działające w zakresie technologii informatycznych oraz branż pokrewnych.
     Inkubator posiada 35 pomieszczeń (15 m² każde) z pełnym uzbrojeniem w media, z zabezpieczeniem potrzeb socjalno-bytowych oraz z pełnym specjalistycznym wyposażeniem w sprzęt komputerowy i oprogramowanie.
     Przedsiębiorstwa podejmujące działalność w Inkubatorze skorzystają z preferencji w postaci ulg za dzierżawę lokalu i sprzętu specjalistycznego.
     Zainteresowane osoby mogą składać wnioski wraz z innymi wymaganymi dokumentami, zgodnie z Regulaminem Elbląskiego Inkubatora Nowoczesnych Technologii Informatycznych (EINTI) na adres:
     Centrum Sportowo-Biznesowe / Elbląski Inkubator Nowoczesnych Technologii Informatycznych, ul. Grunwaldzka 135, 82-300 Elbląg.
     Nabór wniosków ma charakter ciągły, do całkowitego wypełnienia pomieszczeń Inkubatora.
     
     Dokumenty do pobrania:
     
     Ogłoszenie o naborze do EINTI
     Wniosek o dzierżawę lokalu w Centrum Sportowo-Biznesowym
     Regulamin EINTI
     Podstawowe informacje, zasady i kryteria naboru do EINTI
     Wniosek dla ubiegających się o przyjęcie do EINTI
     
     Zadanie jest realizowane przez Gminę Miasto Elbląg przy finansowym wsparciu programów pomocowych Unii Europejskiej (Phare 2003 Spójność Społeczno-Gospodarcza), w ramach projektów: „Rozwój infrastruktury lokalnej w Elblągu” (PL2003/004-379/05.35) oraz „Rozwój infrastruktury lokalnej w Elblągu - etap II” (PL2003/004-379/05.35.01).
     
     
-------------------- Tekst sponsorowany ----------------------


     
N
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia nowoczesna III
Kuchnia inna niż inne
Kuchnia nowoczesna
RTV + SZAFA