Czwartek 18-10-2018, imieniny Łukasza, Juliana
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

„Elbląg konsultuje!” – wypowiedz się i Ty!

 

Do końca listopada można wypełnić ankietę dotyczącą sposobu prowadzenia konsultacji społecznych przez samorząd elbląski.

Konsultacje są dobrym sposobem na przekazywanie władzom miasta opinii mieszkańców na proponowane przez samorząd zmiany. To, czego będą dotyczyć oraz w jaki sposób będą prowadzone, w dużej mierze zależy również od Państwa. Przygotowaliśmy ankietę, która pomoże nam poznać zdanie mieszkańców Elbląga, w jaki sposób powinny być prowadzone konsultacje społeczne przez samorząd elbląski. Państwa opinie będą wzięte pod uwagę przy tworzeniu regulaminu konsultacji.
     Ankieta znajduje się pod adresem. Swoje zdanie można tam wyrażać do 30 listopada. Ankieta jest całkowicie anonimowa. Wyniki zostaną przedstawione w formie raportu, który później będzie upubliczniony.
     Ponadto każdy, kto w czwartek, 28 listopada o godz. 17 odwiedzi elbląski Ratusz Staromiejski, będzie miał okazję dowiedzieć się, czym jest platforma internetowa dedykowana konsultacjom społecznym i dlaczego narzędzie to jest obecnie tak niezbędne.

 

Swoje zdanie na temat ww. strony internetowej będzie można wymienić z innymi mieszkańcami. Debata jest otwarta, zapraszamy wszystkich zainteresowanych elblążan, w tym również przedstawicieli organizacji pozarządowych. Mile widziane są także osoby, która posiadają doświadczenie w poruszaniu się w Internecie.      


     ---------- Ogłoszenie płatne -----------

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl