Piątek 19-10-2018, imieniny Jana, Pawła
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Wybory 2018

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Cichutko na szlaku. Słychać tylko plusk spadających liści. Cichutko na szlaku. Słychać tylko plusk spadających liści.

Festiwal Promocji Warmii i Mazur pod znakiem promocji gospodarczej

Specjaliści marketingu miejsc, pracownicy promocji lokalnych samorządów i dziennikarze po raz kolejny spotkają się podczas Festiwalu Promocji Warmii i Mazur. Druga edycja wydarzenia odbędzie się 29 i 30 marca w Elblągu.

Festiwal odbywa się już po raz drugi. Jego głównym celem jest wymiana wiedzy z zakresu marketingu terytorialnego oraz zacieśnienie współpracy między samorządami lokalnymi i jednostkami organizacyjnymi, zajmującymi się promocją regionu. Pierwsze spotkanie odbyło się wiosną 2011 roku w Jabłoni, w pobliżu Pisza. W rozmowach o potencjale promocyjnym regionu wzięli udział przedstawiciele ponad 40 samorządów lokalnych województwa.
     Tegoroczny program festiwalu dotyczy promocji gospodarczej. Prelegentami będą eksperci branży marketingowej oraz praktycy z samorządów, które już odniosły promocyjny sukces. W programie jest także debata przedstawicieli samorządów na temat przyszłości gospodarczej regionu i pożądanych kierunków oddziaływania promocji regionalnej. Ciekawie zapowiada się też wykład o zastosowaniu neuromarketingu w promocji usług turystycznych.
     Spotkanie specjalistów z zakresu promocji gospodarczej będzie też doskonałą okazją do rozpoczęcia działalności Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów w województwie warmińsko-mazurskim. Słuchaczami konferencji będą przedsiębiorcy oraz przedstawiciele instytucji otoczenia biznesu.
     Przewidziana jest także część warsztatowa – 30 marca zaplanowano spotkania dotyczące zastosowania systemów identyfikacji wizualnej oraz roli portali społecznościowych w nowoczesnym marketingu terytorialnym. Odbędzie się także warsztat dotyczący promocji gospodarczej.
     
     Konkurs na najlepsze projekty promocyjne
     
W ramach festiwalu odbędzie się pierwsza edycja konkursu na najlepsze projekty promocyjne jednostek samorządu terytorialnego województwa warmińsko-mazurskiego: „PRO Warmia Mazury” 2012. Główną ideą przedsięwzięcia jest podnoszenie standardów działań marketingowych oraz upowszechnianie najlepszych przykładów i dobrych praktyk komunikacji marketingowej, prowadzonej przez samorządy regionu.
     Zapraszamy samorządy do zgłaszania przedsięwzięć realizowanych na ich terenie! Regulamin konkursu oraz niezbędne formularze już wkrótce będą dostępne na stronie www.FestiwalPromocji.pl w zakładce ,,Konkurs“.
     
     Organizatorem festiwalu jest samorząd województwa warmińsko-mazurskiego, we współpracy z miastem Elbląg. Partnerem merytorycznym jest Best Place Europejski Instytut Marketingu Miejsc.
     Więcej informacji na stronie www.festiwalpromocji.pl.

Biuro prasowe Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • czemu w Elblągu promuje się warmię i mazury? Może dla odmiany zacząć promować np. Syberię?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Jonas(2012-03-10)
 • Kplejne ble, ble ble, bla, bla, bla, za pieniadze z Uni.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2012-03-10)
 • Powiedzcie proszę, gdzie leży nasze miasto? Pamiętam, uczyłam się o tym, że Elbląg to stolica Żuław. Promocja Warmii i Mazur w Elblągu z powodu zaanektowania Elbląga do Województwa W-M, promujemy co nam nakazują, ,, do dobra! Ale gdzie my leżymy???? geograficznie i nie odsyłajcie mnie do atlasów i map!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2012-03-11)
 • A na ulicach z każdym dniem przybywa dziadów z wózkami ze złomem.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2012-03-11)
 • Wspaniale promuje się Gmina Elbląg. Zbudowano rok temu wodociąg w Sierpinie tylko dla garstki mieszkańców nie biorąc pod uwagę rozwoju bardzo atrakcyjnych terenów. Nowi właściciele działek nie mają szans na wodę w Sierpinie i Przezmarku bo jakiś niedouczony urzędas nie przewidział, że gmina posiada atrakcyjne grunty na których ludzie będą chcieli się budować. JAK planowaliście zużycie wody nie można było uwzględnić rozwoju miejscowości na podstawie planów zagospodarowania terenu? Nie można było wkopać rury o większej przepustowości?Jak wy chcecie promować tereny Warmii i mazur kiedy w Urzędach decyzje podejmują nieodpowiedzialni ludzie (nieodpowiedzialni- to jedyne cenzuralne słowo). Paranoja na mojej działce przebiega wodociąg a ja nie mogę się podłączyć, czy o takiej promocji terenów wiejskich jest mowa? Czas wtajemniczyć media ogólnopolskie o bałaganie i nieodpowiedzialnych decyzjach urzędniczych Gminy Elbląg. Chcecie promować Warmię i Mazury to dobrze ale przypominam, że to właśnie na wysoczyźnie elbląskiej mieszkają lub chcą zamieszkać ludzie o których walczycie. Jak chcecie ich przyciągnąć do inwestowania kiedy nawet wody nie potraficie zapewnić. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  beladonek(2012-03-12)
 • Nowaczyk to olsztyński wasal, robi wszystko aby zadowolić swojego seniora. Marek Elbląski
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2012-03-14)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Czytnik kart kryptograficznych Mini
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata
Czytnik kart kryptograficznych
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok (bez czytnika)