Niedziela 17-02-2019, imieniny Aleksego, Zbigniewa
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Forum Rozwoju Turystyki

W najbliższy czwartek, 7 maja odbędzie się posiedzenie Forum Rozwoju Turystyki w Hotelu Warmińskim w Olsztynie.

- Celem spotkania jest ocena sytuacji rozwoju turystyki w regionie, dyskusja na temat współpracy podmiotów w tworzeniu oferty oraz współdziałania podmiotów i samorządu w promocji turystycznej Warmii i Mazur - mówi Jacek Protas, marszałek województwa warmińsko-mazurskiego.
     Forum zostało powołane Uchwałą Zarządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego jako podstawowy instrument monitorowania realizacji strategii rozwoju turystyki w naszym województwie. Skupia przedstawicieli zrzeszeń branżowych, samorządów gospodarczych i terytorialnych rożnych szczebli, organizacji pozarządowych, klubów biznesu, przedstawicieli administracji rządowej.
     Zaproszenia do udziału w forum zostały wysłane do członków Forum Rozwoju Turystyki, członków Oddziału Warmińsko-Mazurskiego Polskiej Izby Turystyki, gestorów bazy turystycznej i przedsiębiorców turystycznych.
     Organizatorem spotkania jest Jacek Protas, marszałek oraz Andrzej Dowgiałło, prezes Oddziału Warmińsko-Mazurskiego Polskiej Izby Turystyki.
Oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

RTV + SZAFA
Kuchnia inna niż inne
Kuchnia klasyczna
Kuchnia nowoczesna II