Piątek 14-12-2018, imieniny Jana, Alfreda
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Jak pozyskać dotację na nowe inwestycje?

Powiatowy Punkt Kontaktowy Regionalnego Systemu Wspierania Innowacji w Elblągu, zaprasza przedstawicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw na nieodpłatne spotkania informacyjne, w trakcie których omówione zostaną zasady ubiegania się o środki unijne.

Dotacje Unii Europejskiej można uzyskać z Regionalnego Programu Operacyjnego „Warmia i Mazury na lata 2007-2013”, Priorytet „Przedsiębiorczość”, a także Krajowego Programu Operacyjnego „Innowacyjna Gospodarka”.
     Spotkania odbędą się pod koniec lutego w dniach 23, 25 i 26 luty w siedzibie Powiatowego Punktu Kontaktowego sieci RSWI w Elblągu, przy ul. Bema 54 (pomieszczenie Z4 – budynek Centrum Pracy i Pomocy). Początek spotkań o godz. 10.00.
     Formularz zgłoszeniowy oraz program spotkań można otrzymać bezpośrednio w Punkcie RSWI lub pobrać drogą elektroniczną ze strony www.rswi-olsztyn.pl.

 


     Szczegółowych informacji dotyczących spotkań udzielają konsultanci PPK RSWI w Elblągu, telefonicznie 055 235-95-63 lub mailowo: elblag_m@rswi-olsztyn.pl, elblag_p@rswi-olsztyn.pl.
     
     
     

-------------------- Artykuł sponsorowany ----------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl