Sobota 23-06-2018, imieniny Wandy, Zenona. Dzień Ojca
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Na skraju świata Na skraju świata

Jeśli „wypadłeś” z systemu edukacji

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Elblągu przystępuje do realizacji projektu „Twoja wiedza - twój sukces” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Głównym celem projektu jest aktywizacja społeczna i zawodowa młodzieży poprzez jej powrót do systemu edukacyjnego, zdobycie zawodu oraz usamodzielnienie się.

Projekt skierowany jest do dwóch grup młodzieży: osób w wieku 15-18 lat, mających problemy z nauką, które „wypadły” z systemu edukacji lub są zagrożona utratą statusu ucznia; osób w wieku 18-24 lat nieuczących się i niepracujących, w tym absolwentów zasadniczych szkół zawodowych, liceów ogólnokształcących i profilowanych, którzy nie złożyli egzaminu dojrzałości lub nie zdali zdać zewnętrznych egzaminów kwalifikacyjnych, a także osób, które po maturze nie dostały się na uczelnie wyższe.
     W ramach projektu będą prowadzone: kursy zawodowe, zajęcia językowe, zajęcia informatyczne, warsztaty edukacyjne, warsztaty aktywnego poszukiwania pracy, warsztaty umiejętności przedsiębiorczych, poradnictwo psychologiczne oraz zajęcia z prawnikiem i doradcą rodzinnym.
     Udział młodzieży w całym przedsięwzięciu jest bezpłatny. Osoby, które ukończą szkolenia, będą miały dużą szanse podjęcia zatrudnienia u pracodawców, u których będzie się odbywała praktyczna nauka zawodu.
     Osoby zainteresowane udziałem w projekcie proszone są o zgłaszanie się do Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu przy ul. Junaków 2 w godz. 9-14, tel. 055 232 68 19.
     

PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Fototapeta samoprzylepna 400x260 cm - Jesień
Fototapeta lateksowa 300x260 cm - Pomost
Fototapety do biura
Obrazy na alupanelu