Piątek 22-03-2019, imieniny Katarzyny, Bogusława
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Kolejne konkursy RPO

Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego ogłosił konkurs na infrastrukturę drogową oraz na kształcenie kadr dla informatyki w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia Mazury 2007-2013.

- W konkursie na infrastrukturę drogową mamy do rozdysponowania 23,480 mln zł. Tym razem środki mogą być przeznaczone na zakup sprzętu i środków transportu, służących ochronie dróg przed zagrożeniami i skutkami katastrof drogowych. Chodzi o główne szlaki komunikacyjne, czyli drogi krajowe – mówi Jacek Protas, marszałek województwa warmińsko-mazurskiego.
     O te pieniądze mogą się starać podmioty administracji rządowej. Wartość dofinansowania może wynieść nawet 80 proc. wartości zakupów. Nabór wniosków rozpocznie się 30 marca i potrwa do 12 maja.
     30 marca zostanie ogłoszony jeszcze jeden duży konkurs w RPO na kształcenie kadr dla informatyki.
     - W tym konkursie mamy do wykorzystania ponad 20 mln zł. Pieniądze mogą być przeznaczone na dofinansowanie wyposażenia baz dydaktyczno-laboratoryjnych, służących kształceniu kadr informatycznych. Celem jest oczywiście profesjonalne kształcenie kadr dla informatyki – mówi Jacek Protas.
     Konkurs skierowany jest do państwowych szkół wyższych, czy prywatnych, a także firm organizujących szkolenia. Dofinansowanie może wynosić nawet 85 proc. wydatków. Wnioski w tym konkursie można składać do 12 maja.
Oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

AMK Zabudowa baru
AMK Meble łazienkowe 2
Wykonawstwo i remonty
AMK Kuchnia 10