Czwartek 21-02-2019, imieniny Piotra, Eleonory
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Konferencja dla przedsiębiorców

W czwartek (2 kwietnia) o godz. 9 w sali 301 Urzędu Miasta rozpocznie się konferencja zatytułowana „Współpraca podstawą rozwoju przedsiębiorczości w obecnej sytuacji gospodarczej”. W konferencji udział wezmą przedstawiciele instytucji państwowych, samorządowych, banków oraz Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego w Olsztynie.

W czasie konferencji będą się odbywać warsztaty z zakresu przygotowania wniosków aplikacyjnych i biznes planu o dofinansowanie oraz indywidualne konsultacje z przedstawicielami tych instytucji.
     Konferencja jest pierwszym efektem powołania przez Prezydenta Elbląga zespołu ds. monitorowania sytuacji gospodarczej w mieście. Jednym z zadań zespołu jest podejmowanie wspólnych działań sektora bankowego, przedsiębiorstw oraz urzędów na rzecz eliminowania negatywnych skutków obecnej sytuacji gospodarczej.
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • Zamiast kosztownych konferencji, urzędnicy powinni przygotować konkretne warunki dofinansowań np. dopłacamy firmom do spłaty kredytów walutowych zaciągniętych na urządzenia w zeszłym roku, by zniwelować skutki osłabienia złotówki i t. d. I porozsyłać te warunki szefom firm, umawiać się na indywidualne spotkania.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2009-03-31)
 • No nie, bo padnę. .. Gdy czytam takie wpisy jak wyżej, to mi szczena opada. Pracuję na podstawie umowy o pracę i płacę podatki, choć mnie szlag trafia. .. To moje ryzyko, Ryzyko przedsiębiorcy jest jego ryzykiem i nie może obciążać innych (także mnie) bo z jakiej okazji.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Buntownik(2009-03-31)
 • utrzymanie juz istniejących firm w Polsce to prorytet, dają zatrudnienie i płacą podatki, im trzeba pomóc, a nie krwiozerczym bankom !!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2009-03-31)
 • niech ratusz nie wciela się w obrońcę przedsiębiorczości powieloletniej praktyce jej niszczenia. gdyby takie spotkania zapoczątkowane zostały 10 lat temu, nie byłoby problemu nad którym jego sprawca tak ubolewa.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  przedsiębiorca(2009-03-31)
 • Zgadzam się ze słowami kolegi o niszczeniu przedsiębiorców przez władze miasta, może panowie z Urzędu zamiast PR-owych ruchów naprawdę coś zrobicie i liberalniej spoglądać będziecie na swoich podatników. Demokracja zobowiązuje jesteście naszymi przedstawicielami a mam wrażenie, ze Wy z nami walczycie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Przedsiębiorca(2009-03-31)
 • Jednym z zadań zespołu dotyczącego eliminacji skutków kryzysu gospodarczego będzie propozycja podniesienia stawki podatku od nieruchomości o 100%.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2009-03-31)
 • Co do idei jednego okienka chyba nie ma problemu, że założyłem firmę w ciągu trzech dni. Problem pojawia się gdy firma potrzebuje pomocy ze środków unijnych. Media trąbia wszem i wobec jak to wiele środków unijnych można pozyskać dla firm, powstają stoważyszeniea i inne podmioty powołane do pomocy w pozyskaniu środków, a rzeczywistość? Przyszedłem do takiej instytucji która znajduje się przy ulicy Kosynierów Gdyńskich i na pytanie o pomoc, panie nie odpowiedziały, że nie mają pieniędzy, tylko "na siłę" chciały, abym porozmawiał. Celem tej"rozmowy" było podpisanie oświadczeniaże moja firma konsultowała się w sprawie środków unijnych. Na odchodne zapytałem po co ta cała szopka, dlaczego miła Pani od razu nie powiedziałaże nie ma kasy i mi nie pomorze, ta oświadczyła"no bo wie Pan za każdą firmę my otrzymujemy wynagrodzenie w euro z pieniędzu unijnych". Pozostawiam bez komentarza. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2009-04-01)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Okulary korekcyjne BMW
Okulary korekcyjne GIANFRANCO FERRE
Okulary korekcyjne JUST CAVALLI
Okulary korekcyjne XAVIER GARCIA