Wtorek 19-02-2019, imieniny Konrada, Arnolda
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Konferencja geodezyjna

Elbląg, Konferencja geodezyjna
Zdjęcia z zeszłorocznej konferencji.

W dniach 23-24 kwietnia odbędzie się XI edycja konferencji z cyklu Ośrodki Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Elblągu. Uroczyste otwarcie konferencji odbędzie się o godz. 9 w „Światowidzie”. Konferencja jest pod patronatem głównego geodety kraju.

Tytuł tegorocznej konferencji brzmi „Nowe zadania, nowe technologie, nowa organizacja – nie tylko Inspire”. Nie trudno więc zgadnąć, iż motywem przewodnim konferencji będzie infrastruktura informacji przestrzennej, a także organizacja państwowej służby geodezyjnej w Polsce i Europie. Zaproszeni goście to autorytety w swoich dziedzinach, sławy środowiska geodezyjnego. Dlatego też elbląska konferencja cieszy się rosnącym zainteresowaniem, skupiając corocznie ok. 350 uczestników, w tym także gości z Rosji, Norwegii, Szwecji, Ukrainy, Litwy czy Niemiec.
     Podsumowaniem pierwszego dnia konferencji będzie „Forum Dyskusyjne” podczas którego przeprowadzimy otwartą dyskusję na temat pożądanych kierunków zmian w organizacji Państwowej Służby Geodezyjnej. Drugi dzień konferencji poświęcimy na przegląd wdrożeń projektów w ramach ogłoszonego przez Główny Urząd Geodezji i Kartografii konkursu na m.in. „Opracowanie koncepcji i rozwiązań technicznych w zakresie rozwoju Krajowej Infrastruktury Informacji Przestrzennej” – zapowiadają organizatorzy.

 


     Elbląska Konferencja już na stałe wpisała się do kalendarza imprez programowych pod patronatem głównego geodety kraju, zaś jej tematyka oraz poruszane zagadnienia są ważnym punktem odniesienia dla organizacji służby geodezyjnej w Polsce.
     Nieodłącznym elementem elbląskich konferencji są warsztaty tematyczne oraz targi wystawiennicze. Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z nowinkami technicznymi oraz najnowszymi rozwiązaniami geoinformatycznymi dla branży.
     - Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych prezentacją swojej oferty produktowej podczas targów towarzyszących XI konferencji. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.konferencjaodgik.pl w dziale „Dla wystawców” - mówią organizatorzy.
     
     Patronat medialny nad XI Konferencja ODGiK objęli: Wydawca miesięcznika Geodeta oraz portalu www.geoforum.pl, Gazeta Samorządu i Administracji, Miesięcznika Elektroniczna Administracja, Przegląd Geodezyjny, a także patroni lokalni: Elbląska Gazeta Internetowa PortEl, Dziennik Elbląski, Telewizja Elbląska oraz Tydzień w Elblągu.

Oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Fototapety do łazienki
Fototapeta samoprzylepna 400x260 cm - Jesień
Naklejki na meble
Fototapety z erotyką