Czwartek 17-01-2019, imieniny Antoniego, Jana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Konferencja Stowarzyszenia Geodetów

Elbląg, Konferencja Stowarzyszenia Geodetów
Rek

Prezydent Miasta Elbląga oraz Stowarzyszenie Geodetów Polskich organizuje w dniach 22–23 kwietnia w Elblągu XII Konferencję ”Na progu nowej legislacji”, poświeconą problematyce Ośrodków Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej. Imprezie patronuje Główny Geodeta Kraju.

Konferencja rozpocznie się 22 kwietnia 2010 r. o godz. 9 w Centrum Kultury i Współpracy Międzynarodowej „Światowid” w Elblągu.
     Konferencja, która na stałe wpisała się w kalendarz debat prawnych i technicznych środowiska geodezyjnego, odbywa się w Elblągu po raz dwunasty. Uczestnicy konferencji spotkają się, aby omówić co w 2010 r. i w latach najbliższych będzie najistotniejsze dla Państwowego Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego.
     Jak co roku, konferencja będzie okazją do podsumowania dokonań roku poprzedniego, wymiany poglądów oraz przybliżenia najnowszych projektów realizowanych przez polską geodezję. Odwołując się do tematu konferencji, referaty poświęcone będą najbardziej aktualnej problematyce jaką jest bez wątpienia reforma administracji publicznej, a także propozycje zmian organizacyjnych w strukturach Służby Geodezyjno-Kartograficznej w Polsce.
     W pierwszym dniu w tematykę konferencji wprowadzi nas referat Sekretarza Stanu MSWiA Pana Tomasza Siemoniaka pt. „Rola służby geodezyjnej i kartograficznej w administracji publicznej”, natomiast aktualny stan prac, propozycje zmian organizacyjnych struktur Służby Geodezyjno-Kartograficznej w Polsce przedstawią Jolanta Orlińska – Główny Geodeta Kraju oraz Jacek Jarząbek – Wiceprezes Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii.
     Podsumowaniem pierwszego dnia będzie „Forum Dyskusyjne” w czasie którego odbędzie się otwarta dyskusja na temat pożądanych kierunków zmian w organizacji Państwowej Służby Geodezyjnej.
     Drugi dzień konferencji poświęcony zostanie na prezentację najważniejszych, krajowych projektów geoinformatycznych oraz przegląd wdrożeń roku ubiegłego.
     
oprac. MW
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Serwis i oryginalne części Seat
Citroen HADM Gramatowski już otwarty!
Wyprzedaż rocznika 2017 w salonie Skody HADM
Serwis i oryginalne części Audi