Poniedziałek 17-12-2018, imieniny Łazarza, Floriana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Konkurs dla pomysłowych firm

Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie ogłasza drugą edycję konkursu „Warmińsko-Mazurski Lider Innowacji 2007”. Zgłoszenia będą przyjmowane do końca listopada.

Celem konkursu jest wyróżnienie i promocja dobrych praktyk w zakresie innowacyjności w województwie warmińsko-mazurskim. W ten sposób organizatorzy chcą wyrazić uznanie wobec przedsiębiorców, którzy budują swoje firmy korzystając z badań naukowych i najnowszych osiągnięć technologicznych, wprowadzając na rynek innowacyjne rozwiązania, produkty i usługi.
     To propozycja dla nowoczesnych, dynamicznych firmy, które mogą wykazać się działaniami innowacyjnymi w ciągu ostatnich trzech lat. W konkursie mogą wziąć udział mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, które prowadzą działalność gospodarczą na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.
     - Innowacyjność rozumiemy, jako wprowadzenie rozwiązania organizacyjnego, procesu technologicznego, instalację nowoczesnej maszyny, wprowadzenie nowego produktu lub usługi, korzystanie z osiągnięć naukowych itd. - wszystko to, co kieruje firmę na nowe etapy rozwoju, pozwalając na skuteczne konkurowanie na rynkach europejskich – podkreślają organizatorzy.
     Zwycięzca otrzyma pamiątkową statuetkę i możliwość posługiwania się tytułem „Warmińsko-Mazurski Lider Innowacyjności 2007”. Regulamin przewiduje także przyznanie wyróżnień.
     Zgłoszenia można dokonać poprzez wysłanie formularza zgłoszeniowego (pocztą, faxem lub e-mailem). Jest on dostępny na stronie internetowej www.wmarr.olsztyn.pl. Można go również pobrać osobiście w Biurze Konkursu i Powiatowych Punktach Kontaktowych Regionalnego Systemu Wspierania Innowacji. W Elblągu taki punkt mieści się przy ulicy Bema 54 (pomieszczenie Z4) tel. 0-55 235-95-63, e-mail; elblag_m@rswi-olsztyn.pl.
     Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 30 listopada.
opr. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia, a aneks kuchenny
Kuchnia nowoczesna
Kuchnia inna niż inne
Kuchnia klasyczna