Wtorek 16-10-2018, imieniny Jadwigi, Małgorzaty
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Wybory 2018

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Otwarcie wiaduktu z prezydentem Otwarcie wiaduktu z prezydentem

Konkurs na dotacje dla nauki i biznesu

Zarząd Województwa ogłasza konkurs z Regionalnego Programu Operacyjnego na projekty dla jednostek naukowych i przedsiębiorstw. Pula konkursowa to blisko 11 mln zł.

Dotacje powinny być przeznaczone na wyposażenie w specjalistyczną aparaturę wspólnych przedsięwzięć przemysłowo-naukowych, tak by wyniki badań móc wdrożyć później w danej firmie.
     - Chcemy w ten sposób pobudzić współpracę naukowców z przedsiębiorcami. Badania i rozwój w dzisiejszej gospodarce mają często decydujące znaczenie dla konkurencyjności firm, dlatego przeznaczyliśmy sporą część Regionalnego Programu Operacyjnego właśnie na taką pomoc - mówi marszałek województwa Jacek Protas.
     Projekty mogą składać uczelnie, jednostki samorządu terytorialnego, instytucje otoczenia biznesu, organizacje pozarządowe, a także po raz pierwszy przedsiębiorstwa. Wsparcie może wynieść od 200 tys. zł do 3,4 mln zł, a maksymalna wartość projektu to 4 mln zł.
     Nabór wniosków potrwa od 24 lutego do 6 kwietnia 2012. Konkurs dotyczy poddziałania 1.1.3 Inwestycje infrastrukturalne tworzące powiązania kooperacyjne pomiędzy jednostkami naukowymi i badawczo-rozwojowymi a przedsiębiorstwami.
     Wszystkie informacje na stronie www.rpo.warmia.mazury.pl (w zakładce górnej konkursy).

Biuro prasowe Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Królik minaturka
Cats Best 10L
Krewetkarium
Fretka