Sobota 23-02-2019, imieniny Polikarpa, Romy
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Konsultacje społeczne

Elbląg, Konsultacje społeczne
Rek

Jutro (7 czerwca) o godz. 17 w sali nr 301 Urzędu Miejskiego odbędą się konsultacje społeczne nad rozwiązaniami przyjętymi w projekcie południowego fragmentu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu dla części dzielnicy Zatorze w rejonie lotniska.

Od 23 maja do publicznego wglądu oddany został projekt zmiany południowego fragmentu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu dla części dzielnicy Zatorze w rejonie lotniska wraz z prognozą oddziaływania na środowisko. Projekt można ocenić do 20 czerwca w Urzędzie Miejskim w Elblągu, ulica Łączności 1, pokój 52 (wieża nad Wydziałem Architektury i Planowania Przestrzennego), w godz. od 7.30 do 15.30 oraz na stronie internetowej www.mbu.umelblag.pl.
     Dyskusja publiczna nad rozwiązaniami przyjętymi w projekcie zmiany planu odbędzie się jutro (wtorek, 7 czerwca).
     Każdy kto kwestionuje ustalenia przyjęte w projekcie planu miejscowego, może wnieść uwagi. Uwagi należy składać na piśmie do Prezydenta Miasta Elbląg z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej i adresu oraz oznaczenia nieruchomości, której uwaga dotyczy, do dnia 20 lipca.
     Szczegóły na stronie UM.
Anna Kleina, rzecznik prasowy Prezydenta Elbląga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Pomoc w przypadku szkody komunikacyjnej
Serwis i oryginalne części Audi
Serwis i Części VW - HADM Gramatowski
Serwis i oryginalne części Seat