Środa 19-12-2018, imieniny Dariusza, Urbana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Konsultacje w sprawie Ogrodów

Przez miesiąc – od 13 lutego do 13 marca – wyłożony będzie dla mieszkańców do wglądu projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu Centrum Handlowego „Ogrody” wraz z prognozą oddziaływania na środowisko. Konsultacje odbędą się 28 lutego.

Projekt dostępny będzie w siedzibie Referatu Planowania Przestrzennego Departamentu Urbanistyki i Architektury UM, ul. Łączności 1, pokój 52 (wieża),w godz. od 7.30 do 15.30 oraz na stronie internetowej www.planowanie.umelblag.pl.
     Dyskusja nad rozwiązaniami przyjętymi w projekcie planu zaplanowana jest na 28 lutego na godz. 17 (sala 301 UM).
     Osoby, które kwestionują ustalenia przyjęte w projekcie planu miejscowego, mogą zgłosić swoje uwagi pisemnie, adresując je do Prezydenta Elbląga do 13 kwietnia br. W piśmie należy podać imię i nazwisko lub nazwę jednostki organizacyjnej, adres, oraz oznaczyć nieruchomość, której uwaga dotyczy.
     
     
Anna Kleina, rzecznik prasowy Prezydenta Elbląga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • Bardzo dobrze i popieram. Niech rozbudują OGRODY, niech zacznie się w końcu coś w tej upadającej dziurze dziać, bo jak na razie to idzie w odwrotną stronę - likwidują, co się da w ramach oszczędności. Nikt do naszego miasta nie będzie chciał przyjeżdżać, no bo i po co?? Lepiej do Gdańska przecież, bo tam jest w czym wybierać. A po co? Jak możemy mieć swoje!! Brak konkurencji jest bardzo niekorzystne dla klienta !!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  s-ko(2012-01-31)
 • Ale Carrefour się zwija z Elbląga: www.dlahandlu.pl
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Zanim kupisz, pomyśl(2012-01-31)
 • A ja się pytam co z Rapsodią??
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Piwo nia(2012-01-31)
 • a ja się pytam, co z moimi zakupami? www.youtube.com
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2012-01-31)
 • Wczoraj przeszedłem sie przez Hale Elzam. Większość boxów zamkniete i kartki :"LIKWIDACJA SKLEPU".
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Pamparampam(2012-01-31)
 • Każde wieksze centrum handlowe jest dla nas potrzbne. Popatrzcie na Gdańsk, mnósto centrów, galerii handlowych, i małe sklepy w pobliżu sobie jakoś radzą!!! Potrzeba tego dla rozwoju Elbląga. Nawet jeśli Naszą gospodarkę będą napędzać Nasi sąsiedzi zza wschodniej granicy, itp, i my napędzamy ich gospodarkę:) To jest mmnóstwo miejsc pracy dla młodych ludzi i rozwój miasta. A sklepy osiedlowe i marne butiki zatrudniające po 2-3 osoby, ceny 30-40% wyższe niż marketach. Jeśli macie sentyment lub dobrą znajomą za kasą to tam kupujcie. Nikt wam nie broni. Ale rozwijać się trzeba!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2012-01-31)
 • A hala Elzam to inna bajka. Właściciel musi dokonać remontu i zaproponował kolokwielne nowe czynsze. Ale i tam ma powstać nowoczesne centrum handloew. W KOŃCU!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2012-01-31)
 • Pragnę zapytać się włodarzy miasta, co zrobili (a czego nie...), aby w naszym mieście powstała wreszcie "z prawdziwego zdarzenia" galeria handlowa. Nie chcę się "żołądkować", ale trudno nie być rozgoryczonym po przejrzeniu aktualnego biuletynu Galeriehandlowe.pl magazyn.galeriehandlowe.pl Nawet takie "aglomeracje" jak Łomża, Mikołów, Świecie, Słupsk, Koszalin mogą lub w najbliższym czasie będą mogły się pochwalić nowoczesnymi obiektami tego typu. Aktualny status inwestycji w naszym mieście wskazuje jednoznacznie na słabość rządzących. Mam tylko nadzieję, że "mądra" część społeczeństwa wystawi odpowiednie cenzurki za stracony czas... Tymczasem pozostaje nam jeździć do Trójmiasta lub innych dużych aglomeracji, w których włodarze doceniają ekonomiczne walory istnienia takiej infrastruktury.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  klient galerii handlowych(2012-01-31)
 • Szanowni Państwo !! Popierajmy budowę "Ogrodów" w Elblągu, to wielka sprawa dla naszego miasta. W ubiegłym roku nie powiodło się rozpoczęcie budowy za sprawą Pana Wojewody. Zróbmy wszystko żeby w roku bieżącym inwestor rozpoczął tak oczekiwaną przez mieszkańców Galerię.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2012-01-31)
 • GDZIE obiecane :rozbudowa Ogrodów, Galeria Porto 55,Rapsodia i inne inwestycje. Popatrzmy ile osób spoza Elbląga przyjeżdża robić zakupy w Elblągu w dużych sklepach. BUDOWAĆ JESZCZE RAZ BUDOWAĆ praca dla wszystkich potrzebna ot zaraz.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2012-01-31)
 • Martwcie się czy będziecie mieli robotę. A galerie same się wybudują.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2012-01-31)
 • Najpierw niech powstaną fabryki bo za co bedziecie kupować mlodzi ludzie gdy wasi rodzice nie bedą mieć pracy, platfusy obiecali i co i nic i tu nic nie bedzie za małe miasto a Gdańsk to duza aglomeracja kto umie liczyć ten liczy przepływ ludzi taka jest prawda. Gdybym miał kase też bym w elblągu nie zinwestował, gdzie blisko Gdansk lotnisko, port, autostrada.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Zulus czaka(2012-02-01)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Fototapeta fizelinowa, laminowana 148x260 cm - Wodosp
Fototapety z erotyką
Fototapety do sypialni
Fototapety do biura