UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Konsultacje w sprawie ulicy Żuławskiej

 
Elbląg, Konsultacje w sprawie ulicy Żuławskiej
We wtorek 26 lipca o godz. 17 w Urzędzie Miejskim odbędą się konsultacje w sprawie ul. Żuławskiej (fot. AD)

We wtorek 26 lipca o godz. 17 w Urzędzie Miejskim w sali nr 301 odbędzie się dyskusja publiczna nad rozwiązaniami przyjętymi w projekcie zmiany planu ul. Żuławskiej.

W Urzędzie Miejskim do publicznego wglądu wyłożony został projekt zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dotyczący obszaru położonego na południe od ulicy Żuławskiej – część zachodnia w Elblągu.
     Wszystkie osoby zainteresowane planem zagospodarowania przestrzennego obszaru położonego na południe od ul. Żuławskiej – część zachodnia w Elblągu, po obu stronach drogi krajowej nr 7 wraz z prognozą oddziaływania na środowisko, mogą do 17 sierpnia zapoznać się z dokumentem. Plan dostępny jest w siedzibie Referatu Planowania Przestrzennego Departamentu Urbanistyki i Architektury Urzędu Miejskiego w Elblągu (pokój 52 – wieża) w godz. od 7.30 do 15.30 oraz na stronie internetowej www.planowanie.umelblag.pl.
     Uwagi do zmiany w planie można składać na piśmie do Prezydenta Elbląga z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej, adresu oraz oznaczenia nieruchomości, której uwaga dotyczy, w nieprzekraczalnym terminie do 17 września 2011 r.
Łukasz Mierzejewski, Biuro Prasowe Urzędu Miejskiego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama