UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblagu
Rek

Letnia promocja – obniżka cen mieszkań na starówce!

 
Letnia promocja – obniżka cen mieszkań na starówce!

Lato 2015 to nie tylko wysokie temperatury powietrza, lato 2015 roku to również wysoka korekta cen niektórych nieruchomości. Z taką właśnie propozycją wystąpił deweloper, który zrealizował inwestycję na Starym Mieście w Elblągu, w zespole budynków noszących nazwę kamienice przy bramie.

Kamienice przy bramie to zespół kamienic mieszkalno - użytkowych zrealizowanych przy ul. Stary Rynek w Elblągu, bezpośrednio sąsiadujących z Bramą Targową oraz Galerią EL. Inwestycja przy Starym Rynku to unikalne apartamenty i lokale usługowe znajdujące się na głównej promenadzie, Starego Miasta w Elblągu, sąsiadujące z najlepszymi restauracjami, sklepami, ukoronowanej od strony północnej Bramą Targową a od południowej Katedrą Św. Mikołaja.
      
       Znacznej obniżce, bo w niektórych przypadkach prawie o 50.000 zł, uległy obniżce ceny ostatnich ośmiu lokali usytuowanych w Kamienicach. Powierzchni lokali objętych promocją wynosi od 64 m2 do 80 m2 i usytuowane są one na pierwszym, drugim i trzecim piętrze budynku. Lokale są oddawane do użytku w stanie deweloperskim – dzisiaj wymagają jedynie prac wykończeniowych. Lokale są oddane do użytku, stan prawny jest w pełni uregulowany, w każdej chwili można przystąpić do umowy zakupu nieruchomości.
      
       Lokale mieszkalne na Starym Mieście w Elblągu to przede wszystkich świetna oferta inwestycyjna pod wynajem. Lokale te cieszą się ogromnym powodzeniem, a ich czynsze są w większości przypadków wyższe o 20 proc. od innych lokali oferowanych w pozostałych dzielnicach miasta.
      
       Kamienice przy bramie to wygoda dająca mieszkańcom możliwość bezpośredniego uczestnictwa w życiu biznesowym i kulturalnym, to połączenie historii, ezoterycznego klimatu starówki oraz prestiżu.
      
       Lokale są udostępniane do oględzin po uprzednim kontakcie telefonicznym z Jarosławem Kraińskim 601 658 100 lub kontakcie z firmą BPN Nieruchomości tel. 55 233 25 39. Zapraszamy.

       ------ Reklama ------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl