Sobota 15-12-2018, imieniny Waleriana, Celiny
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Masz pomysł – masz firmę

Elbląg, Masz pomysł – masz firmę

Chcesz założyć własną działalność gospodarczą? Zgłoś się do Stowarzyszenia "Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka"! Otrzymaj dotację na rozpoczęcie działalności gospodarczej!

Stowarzyszenie ,,Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka’’ z dniem 1 lipca 2016 roku rozpoczęło realizację projektu ,,Masz pomysł – masz firmę II’’ w ramach którego można otrzymać dotację na rozpoczęcie działalności gospodarczej.
     
     Kto może otrzymać dotację?
     
O dotację ubiegać mogą się osoby bezrobotne i poszukujące pracy i nieaktywne/bierne zawodowo zamieszkujące powiat elbląski, braniewski lub Elbląg, które ukończyły 30 lat i spełnią min. 1 dodatkowy warunek:
     - kobiety,
     - osoby powyżej 50. roku życia,
     - osoby niepełnosprawne,
     - osoby długotrwale bezrobotne (pozostające bez zatrudnienia nieprzerwanie przez okres 12 miesięcy)
     - osoby niskowykwalifikowane (posiadające wykształcenie max. ponadgimnazjalne).
     
     Jaka jest kwota dotacji i na co można ją przeznaczyć?
     Maksymalna kwota dotacji wynosi 23 232 zł. Dotacja może zostać przeznaczona na pokrycie wydatków inwestycyjnych umożliwiających uruchomienie działalności gospodarczej min. zakup wartości niematerialnych i prawnych, środków trwałych w tym samochodu, sprzętu, wyposażenia, towaru, surowców do produkcji, przystosowanie lokalu do prowadzenia działalności gospodarczej (tylko w obiektach usługowo – handlowych – nie mieszkalnych).
     
     Jak uzyskać dotację?
     Wszystkie osoby zainteresowane otrzymaniem dotacji powinny złożyć formularz kwalifikacyjny do biura projektu mieszczącego się w Pasłęku przy ul. Piłsudskiego 11A lub do jednego z Biur Rekrutacyjno – Konsultacyjnych zlokalizowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Elblągu i Powiatowym Urzędzie Pracy w Braniewie.
     
     Nabór formularzy rekrutacyjnych rozpoczynamy już 18 lipca o godzinie 9.00!
     
     Wszystkie niezbędne informacje można znaleźć także na stronie internetowej projektu www.dotacje2.screp.pl.
     
     
------- Reklama ---------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl