Piątek 18-01-2019, imieniny Małgorzaty, Piotra
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Miasta z Warmii i Mazur zaprezentują swój potencjał

 
Elbląg, Miasta z Warmii i Mazur zaprezentują swój potencjał fot. arch. WS

Wzrost liczby centrów usług biznesowych nabiera coraz większego znaczenia w gospodarce województwa warmińsko-mazurskiego. Potencjał dwóch największych miast regionu zostanie zaprezentowany podczas spotkań „Ciągnie biznes do Warmii i Mazur – do Olsztyna i Elbląga”, które odbędą się w Warszawie oraz Gdańsku.

Jeszcze do niedawna za centrum outsourcingu uważane były kraje położone w południowo-wschodniej części Azji (m.in. Chiny czy Indie). W ostatnich latach sektor BPO (Business Process Outsourcing) notuje dynamiczny wzrost także w całej Polsce. Nie inaczej jest na Warmii i Mazurach, gdzie samorząd województwa, lokalne samorządy oraz biznes prywatny stwarzają dobre warunki dla rozwoju gospodarczego. Ten jest przede wszystkim związany z nieskazitelnym środowiskiem i poszanowaniem natury.
     
     - Z pewnością duży wpływ na rozwój centrów usług biznesowych ma obecności firm zagranicznych z innych branż, które świadczą o możliwościach inwestycyjnych w regionie – mówi marszałek województwa Gustaw Marek Brzezin. – Wsparciem i zachętą do inwestowania jest też funkcjonowanie inkubatorów przedsiębiorczości oraz parków technologicznych, stref ekonomicznych czy otwartość przedstawicieli instytucji publicznych wobec inwestorów.
     
     Dwa największe miasta regionu mają do zaoferowania nowoczesne powierzchnie biurowe czy konkurencyjny rynek płac. Nie brakuje ponadto wykształconych absolwentów szkół wyższych, które przystosowują swoją ofertę do potrzeb rynku i oczekiwań inwestorów. Działają tutaj obecnie firmy związane z dostawą usług w dziedzinie zarządzania klientem, usługami wspólnymi czy serwisowymi dla klientów oraz rachunkowością dla linii lotniczych.
     
     By jeszcze bardziej podkreślić i zaprezentować rolę samorządu województwa w propagowaniu gospodarczych walorów naszego regionu planowane są spotkania biznesowe „Ciągnie biznes do Warmii i Mazur – do Olsztyna i Elbląga”, które odbędą się w grudniu 2015 roku w Warszawie oraz w lutym 2016 roku w Gdańsku. Obydwa wydarzenia skierowane do przedstawicieli firm sektora nowoczesnych usług dla biznesu (BPO/SSC) oraz menedżerów działów analitycznych firm konsultingowych obsługujących ten sektor.
     
     
----- Reklama -----
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl