Czwartek 24-01-2019, imieniny Franciszka, Felicji
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Misje gospodarcze w Szanghaju

W ramach udziału Polski w Wystawie Światowej EXPO 2010 w Szanghaju, Polska Sekcja EXPO organizuje dwie misje gospodarcze: misję dla branży ochrony środowiska (2-8 maja 2010) oraz misję dla firm z sektora morskiego (5-12 czerewca 2010).

Wyjazdy organizowane są przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości we współpracy z Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Szanghaju. Misje mają na celu promocję w Chinach polskich technologii, a także ułatwienie nawiązania kontaktów z przedsiębiorcami chińskimi.
     Misja dla firm z sektora morskiego jest organizowana pod patronatem Ministerstwa Infrastruktury. Uczestnicy wezmą udział w spotkaniach matchmakingowych oraz będą mieli możliwość zaprezentowania swojej oferty na targach logistycznych Transport&Logistics China.
     Uczestnikom misji dla branży ochrony środowiska zostanie udostępnione polskie stoisko podczas targów pt. "IFAT CHINA + EPTEE + CWS Show for Water, Air, Waste, Energy and Recycling". W ramach targów będzie możliwe zorganizowanie seminarium lub
     prezentacji na temat wybranej dziedziny z zakresu ochrony środowiska. W trakcie wyjazdu odbędą się spotkania z chińskimi firmami oraz przedstawicielami izb gospodarczych i stowarzyszeń zajmujących się produkcją, importem, handlem międzynarodowym związanym z branżą ekologiczną.
     Uczestnicy ponoszą koszty związane z podróżą i pobytem na miejscu (bilet lotniczy, hotel). Podczas wyjazdu mogą liczyć na wsparcie organizatorów.
     Więcej informacji udziela Aleksandra Ptak, Biuro Komisarza Generalnego Sekcji Polskiej EXPO 2010, tel.: (+48 22) 432 88 21, mail: aleksandra_ptak@parp.gov.pl. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 25 kwietnia.
Piotr Rzepczyński, podinspektor ds. promocji projektów i przedsiębiorczości UM Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Okulary przeciwsłoneczne GENNY
optyk Elbląg, okulista Elbląg, badanie wzroku
Okulary korekcyjne JUST CAVALLI
Okulary korekcyjne GIANFRANCO FERRE