Poniedziałek 21-01-2019, imieniny Agnieszki, Jarosława. Dzień Babci
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Moja firma ma trwać!

 

 Kiedy i jak rozpocząć proces sukcesji? W jaki sposób dokonać podziału majątku firmy i rodziny? Jak przygotować sukcesora? Przed tymi pytaniami stoją obecnie firmy rodzinne. Odpowiedzi na nie można znaleźć na organizowanych w ramach projektu Kody Wartości warsztatach dedykowanych firmom rodzinnym. Uczestnicy spotkania otrzymają bezpłatne materiały do przeprowadzenia zmiany międzypokoleniowej. Najbliższe warsztaty w regionie odbędą się 2 października w Elblągu.

Efektywna zmiana sterów w firmie rodzinnej to proces co najmniej 7-letni. Właściciele firm rodzinnych nie zawsze zdają sobie z tego sprawę odkładając decyzje sukcesyjne na później. Warto jest już teraz pomyśleć o nim i zacząć planować sukcesję, aby nie była ona rewolucją dla całej firmy i rodziny – mówi dr Adrianna Lewandowska, pomysłodawca i Lider Merytoryczny projektu Kody Wartości.
     Materiały do samodzielnego przeprowadzenia procesu sukcesji Zespół Kodów Wartości organizuje ponad 40 spotkań w całej Polsce. Te, które już się odbyły, przedsiębiorcy cenią za ekspercką wiedzę, otrzymane materiały (np. książki, testy /kwestionariusze, m.in. Audyt gotowości właściciela do procesu sukcesji czy W drodze na szczyt – profil kompetencji sukcesora) i za możliwości wymiany doświadczeń. Materiały są owocem ponad dwuletniej pracy zespołu polskich i zagranicznych specjalistów z zakresu przedsiębiorczości rodzinnej. Uwzględniają wszystkie aspekty procesu sukcesji: przekazanie wiedzy, władzy, własności oraz wartości.

 

Uczestnictwo w spotkaniu to okazja aby dowiedzieć się więcej o pułapkach jakie czekają podczas procesu sukcesji ale jest to również możliwość dokonania autodiagnozy przygotowania firmy do tego procesu oraz wypracowania rozwiązań, które umożliwią efektywne przejście procesu sukcesji. Spotkanie organizowane jest we współpracy z Elbląską Izbą Gospodarczą.
     
     Zapisz się na warsztaty:
www.sukcesja.org.pl.
     
     

Projekt jest współfinansowany ze środków UE w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
     

     ----- Reklama -----
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl