Czwartek 24-01-2019, imieniny Franciszka, Felicji
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Mostostal Warszawa rozbuduje PWSZ

Elbląg, Mostostal Warszawa rozbuduje PWSZ Podpisanie umowy.
Rek

W ubiegłym tygodniu Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu podpisała kontrakt z przedsiębiorstwem Mostostal Warszawa S.A. na realizację inwestycji „Rozbudowa i modernizacja infrastruktury dydaktycznej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu, służącej kształceniu kadr nowoczesnej gospodarki, ze szczególnym nastawieniem na nowoczesne technologie informatyczne.” Zobacz wizualizacje.

Inwestycja finansowana jest w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej.
     W postępowaniu przetargowym udział wzięły firmy: Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Przemysłówka 03, Pol-Aqua, Mostostal Warszawa i Novum Management. Jako najkorzystniejsza została wybrana oferta złożona przez: Mostostal Warszawa Oddział Północ z siedzibą w Gdańsku, z ceną 15,4 mln zł.
     Rozbudowany zostanie gmach Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej przy ul. Grunwaldzkiej 137 – wybudowane nowe skrzydło o powierzchni 3105 m2 oraz przebudowane dwa skrzydła istniejące. Inwestycja ma na celu stworzenie nowoczesnej bazy naukowo-dydaktycznej PWSZ.
     
     Nowoczesna baza Instytutu Ekonomicznego i Politechnicznego
     
W wybudowanym w latach 70-tych budynku przy ul. Grunwaldzkiej przeprowadzona zostanie przebudowa sal dydaktycznych, termomodernizacja całego budynku i podłączenie całego obiektu do sieci szybkiego przesyłu danych. Modernizacja obejmie także m.in. wybudowanie podjazdów, dodatkowej klatki schodowej i windy ułatwiających dostęp do budynku osobom niepełnosprawnym.
     W planie znajduje się również zagospodarowanie terenu wokoło budynku. Przebudowa obejmie także adaptację pomieszczeń na laboratoria dla kierunku Budownictwo, rozbudowę biblioteki wraz z niezbędnym wyposażeniem, a także adaptację pomieszczeń na nowe sale dydaktyczne wraz z wyposażeniem.
     Głównym elementem inwestycji jest dobudowa kolejnego skrzydła i wyposażenie powstałego tam zespół specjalistycznych laboratoriów wraz z salami audytoryjnymi, seminaryjnymi i wykładowymi. W obiekcie powstanie 12 nowych laboratoriów skoncentrowanych w trzech zespołach: zespół laboratoriów monitoringu i ochrony środowiska, zespół laboratoriów elektrotechnicznych, zespół laboratoriów technologiczno-eksploatacyjnych. W nowym obiekcie powstanie dziewięć nowych sal audytoryjnych, wykładowych i seminaryjnych, w tym duża sala audytoryjna na 300 osób, z których korzystać będą mogli wszyscy studenci PWSZ w Elblągu.
     
     
Justyna Kościuk, PWSZ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia nowoczesna III
Kuchnia, a aneks kuchenny
Kuchnia klasyczna
Kuchnia nowoczesna