Środa 19-12-2018, imieniny Dariusza, Urbana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Na szkolenie do ERKON-u

W lipcu w Elblągu rozpocznie działalność Ośrodek Szkolenia Osób Niepełnosprawnych. Wśród najpilniejszych do zorganizowania konsultantka ds. niepełnosprawnych wymienia m.in. kurs obsługi komputera, podstaw księgowości, obsługi kas fiskalnych.

- Ośrodek Szkolenia Osób Niepełnosprawnych powołaliśmy z myślą o potrzebach szkoleniowych niepełnosprawnych, osób pracujących w tych środowiskach oraz liderów organizacji – mówi Ewa Sprawka z Elbląskiej Rady Konsultacyjnej Osób Niepełnosprawnych, gdzie powstał pomysł powołania Ośrodka. - Spośród 656 zarejestrowanych w naszym biurze, 204 osoby zapisały się na kursy i szkolenia. Oprócz kursów będziemy świadczyć również informację i poradnictwo zawodowe oraz diagnostykę psychologiczną.
     - Zapraszamy niepełnosprawne osoby bezrobotne i poszukujące pracy do rejestrowania się w naszym biurze pośrednictwa pracy i określenia swoich potrzeb – dodaje Sprawka. - Z dotychczasowego rozeznania wynika, że najpilniej trzeba zorganizować kursy obsługi komputera, kurs podstaw księgowości, obsługi kas fiskalnych i minimum sanitarnego oraz obsługi wózków widłowych. My z kolei chcielibyśmy zaproponować szkolenia przygotowujące do telepracy i zawodów opartych o techniki informatyczne. Jest też potrzeba nabycia umiejętności tworzenia tworzeniem stron www oraz grafiki komputerowej.
     Tematyka szkoleń będzie elastycznie dostosowywana do potrzeb rynku pracy. Współorganizatorami Ośrodka są Centrum Pracy i Pomocy, Centrum Kształcenia Praktycznego oraz Stowarzyszenie Księgowych Polskich. Szczegółowe informacje udzielane są w biurze Elbląskiej Rady Konsultacyjnej Osób Niepełnosprawnych przy ul. 12 Lutego 5a, tel. 232 69 35, tel./fax 237 41 50. Kierownikiem Ośrodka jest Aleksandra Jarosz-Blicharz.
ESzC
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Fototapety z uliczkami
Fototapety ze sztuką
Fototapety z teksturą
Obraz na płótnie