Wtorek 18-12-2018, imieniny Bogusława, Gracjana
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Nowa inwestycja w Agromax Sp. z o.o. ! Nowe miejsca pracy!

Elbląg, Nowa inwestycja w Agromax Sp. z o.o. ! Nowe miejsca pracy!

Spółka Agromax z siedzibą we Władysławowie koło Elbląga przy trasie E-7 łączącej Gdańsk z Warszawą na wysokości obwodnicy Elbląga, w niedalekiej odległości od centrum miasta rozpoczęła inwestycję mającą na celu uruchomienie kompleksu motoryzacyjnego, w skład którego wchodzić będzie m.in. nowoczesna stacja obsługi samochodów osobowych i ciężarowych wyposażana w najnowszej generacji urządzenia do napraw mechanicznych, blacharskich i lakierniczych pojazdów.


     
     Nowy kompleks jest odpowiedzią na wzrastające zapotrzebowanie klientów w zakresie profesjonalnych napraw samochodów świadczonych w przystępnej cenie. Realizacja inwestycji pozwoli na skrócenie czasu obsługi klienta w zakresie naprawy i serwisu, zostanie zastosowana technologia pozwalająca na wykonanie drobnych napraw blacharsko lakierniczych w czasie jednego dnia. Oznacza to, że oddając nam swój samochód do naprawy rano, możemy liczyć na jego odbiór przed zamknięciem warsztatu tego samego dnia. Dzięki temu klienci będą mogli planować swoje codzienne obowiązki bez uwzględniania w swoim grafiku długich akcji serwisowych – mówi Piotr Kucewicz dyrektor finansowy.
     Ponadto jak dodaje, nowy kompleks będzie umożliwiał obsługę serwisową samochodów ciężarowych powyżej 3,5 t. Realizacja inwestycji będzie wymagała także zatrudnienia wykwalifikowanego personelu. Biorąc pod uwagę zapotrzebowanie klientów chcemy sprostać stawianymi przed nami wymaganiami. Mamy nadzieję, iż planowane zatrudnienie osób dla których oczekiwania i wartości naszych klientów nie są balastem codziennego dnia pracy, pozwoli nam na realizację celu i przyniesie satysfakcję zarówno pracownikom jak i klientom.
     Przewidywany termin zakończenia inwestycji: marzec 2011. Inwestycja jest współfinansowana ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury 2007-2013. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.agromax.eu.      

     ------------------------ Reklama ---------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych