Niedziela 24-06-2018, imieniny Jana, Danuty
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

O czystości wód i rybołówstwie

W Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu trwa seminarium polsko-rosyjskie pn. "Kierunki badań na Zalewie Wiślanym w kontekście strategii rozwoju obszaru gmin nadzalewowych". Uczestnicy rozmawiają m.in. na temat stanu czystości wód Zalewu.

Seminarium jest efektem tegorocznych, wiosennych warsztatów polsko-rosyjskich pn. "Ryby w Zalewie Wiślanym", zorganizowanych w PWSZ w Elblągu w ramach Forum Przyjaznego Sąsiedztwa. Jego celem jest ustalenie priorytetowych badań biologicznych na polskiej i rosyjskiej części Zalewu Wiślanego, określenie dla nich standardów, wypracowanie projektu sieci ośrodków informacyjnych monitorujących środowisko wód Zalewu Wiślanego, stworzenie podstaw dla budowy bazy danych o organizmach żyjących w wodach zalewu oraz stanu zdrowia, szczególnie gatunków ryb gospodarczo cennych.
     W seminarium uczestniczą Rosjanie reprezentujący Rosyjską Akademię Nauk z Moskwy, Kaliningradzki Techniczny Uniwersytet i AtlantNIRO - Atlantycki Instytut Naukowy Rybactwa Morskiego i Oceanologii. Strona polska reprezentowana jest przez wykładowców i studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu i Uniwersytetu Gdańskiego, naukowców Morskiego Instytutu Rybackiego w Gdyni oraz pracowników elbląskiej delegatury Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska.
     W programie m.in. rozmowy na temat stanu czystości wód Zalewu Wiślanego, zagrożenia rybołówstwa na Zalewie Wiślanym, dynamiki inwazji babki byczej w Zalewie Wiślanym. Seminarium odbywa się w budynku PWSZ przy ul. Wspólnej. Potrwa do godz. 16.15.

A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Okulary korekcyjne XAVIER GARCIA
Okulary korekcyjne EVA MINGE
Okulary korekcyjne EVA MINGE
Soczewki progresywne 390zł