Środa 23-01-2019, imieniny Rajmunda, Ildefonsa
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Poszukiwany nowy prezes ETBS

 
Elbląg, Poszukiwany nowy prezes ETBS W tym roku ETBS oddał do użytku mieszkania przy ul. Saperów (fot. MS, archiwum portEl.pl)
Rek

Prezydent Elbląga szuka nowego prezesa Elbląskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Dotychczasowy - Jerzy Adamczuk – przeszedł na emeryturę. Zainteresowani mogą zgłaszać swoje oferty do 27 października.

- Jerzy Adamczuk przeszedł na emeryturę 30 września. Od 1 października spółką kieruje prokurent Anna Wojteczek. Prezydent Elbląga, pełniąc funkcję Zgromadzenia Wspólników ETBS, ogłosił wszczęcie postępowania kwalifikacyjnego, by wyłonić kandydata na stanowisko prezesa spółki – informuje Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga.
     Kandydaci mogą składać swoje oferty do 27 października. Wśród wymogów formalnych jest m.in.: wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne, niekaralność, co najmniej 10-letni staż pracy, w tym pięcioletni na stanowisku kierowniczym. Kandydaci powinni wykazać się też wiedzą na temat działalności spółki, rynku budownictwa mieszkaniowego, odpowiednich przepisów prawa i znać zasady funkcjonowania spółek prawa handlowego. Muszą też przedstawić koncepcję funkcjonowania, zarządzania i rozwoju spółki.
     - Kandydaci, spełniający wymagania formalne, zostaną zaproszeni na rozmowę przed komisją kwalifikacyjną, która następnie zarekomenduje prezydentowi kandydata na prezesa. Pan prezydent nie jest związany tą rekomendacją. Może, ale nie musi jej przyjąć – dodaje Joanna Urbaniak.
     Elbląskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego jest spółką, w której 100 procent udziałów ma elbląski samorząd. Zarządza mieszkaniami czynszowymi, które wcześniej wybudowało w Elblągu, prowadzi też kolejne inwestycje. Ostatnią była adaptacja byłego budynku szkoły przy ul. Saperów na mieszkania czynszowe. W tym roku do użytku oddano tutaj 41 lokali.
     
RG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Autoryzowany Serwis Skoda Hadm Gramatowski.
Wypożyczalnia aut HADM Gramatowski
Citroen HADM Gramatowski już otwarty!
Oryginalne części Peugeot - HADM Gramatowski