Poniedziałek 22-04-2019, imieniny Łukasza, Leona
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Potencjalny wpływ na działalność biznesową

Elbląg, Potencjalny wpływ na działalność biznesową

8 kwietnia 2014 roku Microsoft zakończy świadczenie pomocy technicznej dla 10-letniego już systemu Windows XP. Oznacza to, że nie będą już ukazywać się jego aktualizacje — w tym aktualizacje zabezpieczeń. W tym samym terminie zakończy się też świadczenie pomocy technicznej dla pakietu Microsoft Office 2003.

Skutki tego wydarzenia w zakresie zabezpieczeń i prywatności mogą mieć znaczny wpływ na prowadzoną działalność, więc jeśli korzystasz z któregoś z tych produktów, zaplanuj bezzwłoczne podjęcie odpowiednich działań.
     
     Możliwe skutki:
•Zagrożenie bezpieczeństwa
•Problemy z oprogramowaniem
•Brak wsparcia
•Przestoje.
     
     Gdy pojawią się problemy, pomoc techniczna świadczona przez telefon i w trybie online niestety nie będzie już dostępna ani dla Ciebie ani dla Twojego partnera IT. Rozwiązań trzeba będzie szukać samodzielnie.
     
     Wybierz nowoczesność i stabilność pracy swojej firmy.
     Wsparcie zapewni Ci firma BLUE.
     
     Oficjalny link odliczający ostateczny termin:
     http://www.microsoft.com/pl-pl/windows/business/retiring-xp.aspx
     

     --------- Reklama ---------
www.blue.info.pl, członek Klastra Informatycznego ICT AMBER
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl