UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblagu
Rek
..., a moim zdaniem (wybrany wątek)
 • Panie Wróblewski pora pokazać swoją siłę i przebicie jako prezydent miasta Elbląga i uratować elblązanom miejsca pracy z całych sił a także radni miasta!!!!!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  168 67
  (2019-12-02)
 • Panie Wróblewski, kup pan komplet żakietów, spódnic i t-shirt-ów dla wszystkich pań z UM i uratuj zakład pracy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  28 20
  Pan nie kupi?(2019-12-02)
 • Tak państwo będzie ratować prywatną spółkę, bardzo ciekawe. Tak działa kapitalizm, nie opłaca się, to zamykamy. Mnie nikt o zdanie nie pytał, jak szukałem pracy. Każdy, normalny, zaradny potrafi odnależć się w takiej sytuacji, a nie rozkłada ręce i ubolewą nad sobą. To nie jest wina prezydenta, że zakład zostanie zamknięty.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  42 10
  jdjd(2019-12-02)
 • Proponuję pana BT on staje tak dzielnie w obronie pracowników, ich tragedii życiowych
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4 0
  (2019-12-02)
 • Przynajmniej nie jest biernym słupem
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3 5
  (2019-12-02)
 • Ale przepraszam bardzo, co ma zrobić Prezydent Miasta? Jaki interes ma Prezydent Miasta do PRYWATNEJ firmy? Mamy jako miasto, mieszkańcy, zapłacić Corinnie te zaległości od niemieckiego kontrahenta? No nie rozumiem, na czym miała by polegać ta pomoc? Wiele firm pada, wielu pracowników traci pracę, ale takie jest życie, współczuję pracownikom, ale sorry, żadnej pomocy finansowej z miasta. Proszę iść na Nowogrodzką w Warszawie i tam prosić o pomoc.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12 4
  Ploterek(2019-12-03)
 • Co? Niech ratują wszystkie firmy nagle to zobaczysz co bedzie
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2 1
  (2019-12-03)
Reklama