Poniedziałek 18-03-2019, imieniny Cyryla, Narcyza
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Procedury wdrażania projektów EFS

Elbląg, Procedury wdrażania projektów EFS

W dniach 19-20 maja odbędzie się szkolenie z zakresu zarządzania projektami EFS organizowane przez Regionalny Ośrodek EFS w Elblągu. Wszystko się działo w Hotelu „Pod Kłobukiem” przy ul. Olsztyńskiej 4 w Lidzbarku Warmińskim. Szkolenie poprowadzi Maciej Bielawski - trener oraz doradca kluczowy Regionalnego Ośrodka EFS z Elbląga.

Szkolenie poświęcone będzie zasadom zarządzania projektem od momentu podpisania umowy o dofinansowanie. Nie zabraknie najważniejszych elementów i obowiązujących procedur realizacji i rozliczania projektów.
     - Na szkolenie zapraszamy organizacje, instytucje z powiatów: bartoszyckiego, braniewskiego, elbląskiego, iławskiego, kętrzyńskiego, lidzbarskiego, nowomiejskiego, ostródzkiego – mówią organizatorzy.
     Zgłoszenia przyjmowane będą do 6 maja. Formularz zgłoszenia uczestnictwa oraz szczegółowy program szkolenia dostępne są na stronie www.elblag.roefs.pl . Uczestnictwo w szkoleniu potwierdzane będzie przez organizatora na tydzień przed rozpoczęciem szkolenia.
     Szkolenie zaliczane jest do kategorii „wyjazdowej” każdy z uczestników ma zagwarantowany bezpłatny pobyt w hotelu wraz z noclegiem i wyżywieniem.
     
     Więcej informacji na temat szkoleń można uzyskać w Punkcie Informacyjnym Ośrodka pod numerem telefonu: 055 642 18 85.
     
     Szkolenie jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Długopis i Pióra z Grawerem
Pieczątki Trodat
Pieczątki Firmowe
Żarówki LED