Czwartek 21-02-2019, imieniny Piotra, Eleonory
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Promocja Kanału Elbląskiego

Elbląg, Promocja Kanału Elbląskiego

W dniach 4-5 maja odbędzie się konferencja poświęcona promocji turystycznej Kanału Elbląskiego. Miejscem spotkania będzie Hotel „Gromada” przy Placu Słowiańskim 2.

- Cel tej konferencji to przekazanie wiedzy na temat możliwości wykorzystania potencjału turystycznego tkwiącego w obszarze Kanału Elbląskiego – mówi Jacek Protas, marszałek województwa warmińsko-mazurskiego. – To również okazja do
     zaprezentowania założeń projektu promocji Kanału. Wykłady będą poświęcone rozwojowi małych miasteczek i wsi w oparciu o turystykę przyrodniczą i kulturową. Bardzo ważnym elementem konferencji jest określenie charakteru obszaru, tego, jak sami
     siebie postrzegamy. To ważna wiedza składająca się na określenie sposobu tworzenia i utrwalenia marki Kanału Elbląskiego.
     
     Program konferencji:
     Dzień I (4 maja)
     9.45 – 10.00 - Rejestracja uczestników.
     10.00 – 10.15 - Otwarcie konferencji i powitanie gości (Jacek Protas – Marszałek Województwa Warmińsko – Mazurskiego i Sławomir Jezierski – Starosta Elbląski).
     10.15 – 10.30 - Działania Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego w obszarze Kanału Elbląskiego (Stanisław Harajda – dyrektor Departamentu Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie).
     10.30 – 10.45 - Założenia realizacji projektu „Zintegrowany system promocji turystycznej obszaru Kanału Elbląskiego” (Anna Jaroszuk – główny specjalista w Departamencie Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie).
     10.45 – 11.15 - Wykład I: „Promocja Polski w planach POT” (Elżbieta Wąsowicz – Zaborek – wiceprezes POT).
     11.15 – 11.45 - Przerwa kawowa.
     11.45 – 13.00 - Wykład II: „Czy turystyka zrównoważona może być zrównoważona?” (dr Sylwia Kulczyk – Uniwersytet Warszawski).
     13.00 – 14.00 - Przerwa obiadowa.
     14.00 – 15.15 - Wykład III: „ Historyczny krajobraz kulturowy jako podstawa kształtowania przestrzeni rekreacyjnej małych miast i wsi”
     (dr Agnieszka Jaszczak - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie).
     15.15 – 16.30 - Wykład IV: „Budowa i utrwalanie marki obszaru Kanału Elbląskiego” (Hubert Gonera – Landbrand s.c.).
     16.30 – 17.15 - Debata o rozwoju turystyki obszaru Kanału Elbląskiego (moderator: Andrzej Dowgiałło – Przewodniczący Forum Rozwoju Turystyki).
     17.15 – 17.30 - Podsumowanie I dnia konferencji.
     17.30 - Kolacja.
     
     Dzień II (5 maja)
     9.00 – 13.30 - Budowa i utrwalanie marki obszaru Kanału Elbląskiego – warsztaty (Hubert Gonera – Landbrand s.c.).
     13.30 – 14.00 - Podsumowanie II dnia konferencji.
     14.00 – Obiad.
Oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • Jeszcze powinni zając sie wątkiem co zrobić żeby wszyscy uzywali prawidłowej nazwy "Knał Elbląski" a nie zadem "ostródzko-elblaski" "elbląsko-ostródzki" czy jak w samej Ostródzie "kanał ostródzki"!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  ziomal(2009-04-29)
 • Przecież dla Pana Harajdy z Olsztyna KANAŁ ELBLĄSKI nie istnieje ! Dlaczego w programie tej "wielkiej" konferencji nie ma punktu o podjęciu wysiłków w celu wpisania KANAŁU ELBLĄSKIEGO na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO? U Niemców jakieś skałki, bagna, rezerwat ptaków, a nawet pierwsze kąpielisko morskie - są już od na liście UNESCO.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Pytanie podstawowe !(2009-04-29)
 • po raz ktorys Kanal Elblaski bedzie na wokandzie. .. i co z tego, nic to nie zmieni
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2009-05-01)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kubek z Grawerem
Pieczątki Trodat
Pieczątki Firmowe
Żarówki LED