Sobota 20-10-2018, imieniny Jana, Ireny
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Wybory 2018

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Linia numer 13 powróciła na pętlę Łódzka Linia numer 13 powróciła na pętlę Łódzka

Pujan fair play

Elbląska firma Pujan została uhonorowana prestiżowym tytułem „Przedsiębiorstwo Fair Play”, przyznawanym firmom, które wyróżniają się solidnością i uczciwością oraz działają zgodnie z prawem i zasadami etyki.

W tegorocznej edycji programu wzięło udział ponad 600 przedsiębiorstw z całej Polski. Były wśród nich zarówno duże firmy zatrudniające kilka tysięcy pracowników, jak i małe, kilkuosobowe. Prestiżowe wyróżnienie przyznano w tym roku tylko 5 firmom z województwa warmińsko-mazurskiego.
     Certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play” odebrał właściciel firmy Jan Puchalski, podczas uroczystej Gali Finałowej VI edycji programu w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.
     - Idea programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” ma wieloletnią tradycję – twierdzi Iwona Małaszewska z Pujana. - Wywodzi się od ogłoszonego w 1992 r. przez Krajową Izbę Gospodarczą konkursu "Business Fair Play Award".
     Jego nowe zasady regulaminowe, wprowadzone przez Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym KIG, przyjęły formułę otwartą dla wszystkich sektorów przedsiębiorstw. Do współpracy nad programem zaproszono instytucje wspierania i promocji biznesu, organizacje pracodawców oraz kluby i stowarzyszenia przedsiębiorców w całym kraju - stanowiące zespół regionalnych administratorów konkursu. Celem programu jest promocja etyki w działalności gospodarczej, rozumianej jako zespół norm postępowania we wzajemnych relacjach przedsiębiorców z kontrahentami, klientami, pracownikami, wspólnikami oraz społecznością lokalną, władzą lokalną i państwową.
     - Firmom, które uzyskały tytuł "Przedsiębiorstwo Fair Play", program umożliwia wykorzystanie przyznanego tytułu w ich działalności rynkowej, dając im dodatkowy, znaczący argument w walce konkurencyjnej – dodaje Małaszewska. - Uwiarygodnienie przedsiębiorstwa przez program prowadzony przez niezależne instytucje, poddanie się badaniom wiarygodności i rzetelności w otwartym konkursie, stawia je w pozycji uprzywilejowanej we wszelkiego typu przetargach, konkursach ofertowych i reklamie. Program ma przebieg dwuetapowy, a oceny firm dokonują Komisje: Regionalne i Ogólnopolska, składające się z przedstawicieli administracji i samorządów (w tym gospodarczych), banków i instytucji finansowych, uczelni, organizacji przedsiębiorców, ZUS, organów podatkowych.
     Firma Pujan istnieje od maja 1992 roku. Zatrudnia 30 osób. Otrzymała dwa złote medale na targach poznańskich (2003 r.), nagrodę za “Najlepszy produkt Polski Północno-Wschodniej” w konkursie Atut (2001 r.), nagrodę za najlepszy produkt przemysłowy w konkursie “Mazur” (2003 r.), nagrody za aranżacje stoisk podczas targów (Kaliningrad – 2003 r., Łódź – 2002 r.), nagrodę “Lider przesiębiorczości Ziemi Elbląskiej” (2002 r.) i inne wyróżnienia.
     W sześcioletniej historii programu, firma Pujan jest jedyną z Elbląga, która może poszczycić się tytułem „Przedsiębiorstwo Fair Play”.

M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • No cóż, pozostaje tylko pogratulować poanu Jankowi. Tak trzymać.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Piotr(2003-12-17)
 • BRAWO!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2003-12-17)
 • no kurcze, znowu PUJAN. Jak od dłuższego czasu obserwuję, to w Elblągu tylko jedna firma jest ok. Obym się mylił...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Irek L.(2003-12-17)
 • A jakie tam ładne rzeczy robią, jestem pod wrażeniem ! Gratulacje !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  żuczek(2003-12-17)
 • Dowcip polega na tym, że tytuł dostała każda z 600 firm, które sie zgłosily i wniosły odpowiednia opłatę. Przedsięwzięcie jest natury marketingowej, nie ma charakteru konkursu i można je porównać z uzyskaniem tytułu firmy wpisanej do Panoramy Firm. Ktos w warszawce robi dobry interes na sprzedaży takich tytułów. Raz dałem się nabrać na podobny pomysł ale wstyd mi pokazywać wyróżnienie, które moja firma w ten sposób dostała.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  prywaciarz(2003-12-17)
 • prywaciarz: Dowcip polega też na tym, że 71 firm, które pieniądze za udział w programie wpłaciło, nie przeszło weryfikacji (ZUZ-owskej, skarbowej itd.) i nie otrzymało certifikatu, wychodząc pewnie z zaprezentowanego przez Ciebie założenia, że jak zapłacą, to dostaną.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  ???(2003-12-17)
 • Dla uczestników konkursu jest to także działanie marketingowe i niektóre firmy (np. PUJAN) w doskonały sposób to wykorzystują i tylko pogratulowac marketingowcom. Dlaczego z Elbląga nikt nie brał jeszcze w tym konkursie udziału? Boją się weryfikacji przez skarbówkę czy ZUS? Mają zapewne czego.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  pracownik budżetówki(2003-12-17)
 • Do pracownika budzetowki - każdy sądzi po sobie !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  nienawidze darmozjadow z budże(2003-12-17)
 • W NASZYM REGIONIE NIE TYLKO FIRMA PUJAN OTRZYMAŁA TYTUŁ "PRZEDSIEBIORSTWO FAIR PLAY". OTRZYMAŁA GO TAKŻE SPÓŁKA "BART-EX" Z PASŁĘKA I TO JUŻ DRUGI RAZ Z RZĘDU. OBU FIRMOM GRATULIUJEMY!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  magdama(2003-12-18)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

AMK Meble łazienkowe 2
AMK Kuchnia 8
DRZWI POL-SKONE ETIUDA A02-PROMOCJA!!!
!!!PROMOCJA9!!!