Środa 18-07-2018, imieniny Szymona, Kamila
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Pujan znów fair play

Zakończyła się 11. edycja programu Promocji Kultury Przedsiębiorczości „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Wśród laureatów, już po raz czwarty, znalazła się elbląska firma Pujan.

W Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie podczas Wielkiej Gali „Przedsiębiorstwa Fair Play” odbyło się oficjalne ogłoszenie wyników całorocznej weryfikacji wszystkich firm zgłoszonych do uzyskania tytułu i certyfikatu „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2008. Firma Pujan otrzymała w tym roku Certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play oraz brązowy Laur konkursu.
     Uczestnicy programu ubiegający się o przyznanie certyfikatu musieli udowodnić, że w swoich działaniach kierują się rzetelnością, uczciwością oraz lojalnością, potrafią usatysfakcjonować klientów a także wzorowo wywiązują się ze swoich zobowiązań wobec dostawców i skarbu państwa.
     „Przedsiębiorstwa - tegoroczni laureaci programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”, to firmy, w których pracownicy tworzą zespoły ludzi zaangażowanych, kreatywnych i zadowolonych ze swojego miejsca pracy, menadżerowie uważają za coś zupełnie naturalnego dzielenie się dorobkiem swych firm z innymi, a wrażliwość społeczna i dobroczynność mają zupełnie inne niż powszechnie znane granice” - oceniają organizatorzy programu.
     Firma Pujan już od lat poddaje się szczegółowej weryfikacji komisji programu. W tym roku szczególnie mogła poszczycić się osiągnięciami, bowiem w październiku została otwarta druga siedziba firmy - Centrum Handlowo-Ekspozycyjne przy ul. Fabrycznej 5.
     
     ***
     Program „Przedsiębiorstwo Fair Play” to ogólnopolskie przedsięwzięcie, mające za zadanie promocję etyki w działalności gospodarczej, rozumianej jako zespół norm rzetelnego postępowania we wzajemnych relacjach przedsiębiorców z klientami, kontrahentami, pracownikami, wspólnikami oraz społecznością lokalną, władzą lokalną i państwową, działań zgodnych z obowiązującym prawem i powszechnie przyjętymi normami społecznymi; wspieranie rozwoju firm poprzez promowanie przedsiębiorstw działających zgodnie z prawem i zasadami etyki, promowanie finalistów programu na rynkach krajowych i zagranicznych; poprawianie wizerunku polskich przedsiębiorstw poprzez promowanie w środkach masowego przekazu firm, które rzetelnie, zgodnie z zasadami etyki prowadzą działalność gospodarczą; zachęcanie wszystkich firm w Polsce do zachowań etycznych i wprowadzania stosownych zmian w wewnętrznej organizacji pracy oraz podjęcia szkoleń w tym zakresie.

oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Szkolna Wyprawka
Pieczątki Trodat
Clinex Grill
Pieczątki Firmowe