UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Rewolucja przemysłowa nadchodzi

 
Elbląg, Rewolucja przemysłowa nadchodzi
fot. Michał Skroboszewski

Jesteśmy świadkiem wielkich zmian. I to tutaj, w Elblągu. Oto firma, dla której liczy się postęp, rozwój, innowacyjność. Firma, która jest już o level wyżej. Rewolucja na polskim rynku. Amar1 pomaga firmom szybko, tanio i efektywnie wyjść z produktem do klienta. Zobacz zdjęcia.

To nie film science fiction. Ta firma naprawdę istnieje! I to w Elblągu. Działa z pasją, ulepsza świat, a jej domeną jest technologia, nowoczesność i nastawienie na sukces. Firma Amar1 to prawdziwe laboratorium robotów zmieniające oblicze firm nastawionych na fizyczną pracę człowieka. Tu rodzą się pomysły, nowe idee, tu trwa przemysłowa rewolucja. - Staramy się pomóc firmom przyspieszyć wszystkie procesy, by ich produkty końcowe były jeszcze bardziej konkurencyjne. Taka jest rola robotyzacji i automatyzacji – mówi Mariusz Chrześcijański, szef projektu Amar1.  - Człowiek nie musi już stać przy maszynie. Dziś robot może wykonać za niego całą pracę. Człowiek jest teraz jedynie odpowiedzialny za programowanie i obsługę maszyn, które najcięższą część procesu produkcyjnego wykonują za niego. To wszystko pokazaliśmy naszym kluczowym klientom podczas eventu, który zorganizowaliśmy w dniach 23-26 lipca w Centrum Serwisowym naszej firmy w Elblągu.
     Amar1 to firma związana z branżą aluminium, która utorowała drogę czwartej rewolucji przemysłowej. "Wejść w pełną automatyzację albo powoli wychodzić z branży – tak brzmi dewiza firmy. - Tak, jak para, elektryczność czy informatyzacja nie była (jak widzimy to z perspektywy) opcją do wyboru, dziś firmy i zakłady stoją przed decyzją — przyszłość albo przeszłość. Amar1 to grupa ekspertów i pasjonatów od tego, by przyszłość była zyskowna“.
     
 

 

     

     
     
     
     
     Centrum Serwisowe

     ul. Dębowa 1A
     82-300 Elbląg
     e-mail: biuro@amar1.pl
     tel. 55 255 02 95
     www.amar1.pl
     

     ----- artykuł sponsorowany ------
     
 
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl