UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Rosjanie z Kaliningradu poszukują nieruchomości w Elblągu i okolicach

 

Do biura WGN Nieruchomości w Kaliningradzie, które działa od ponad 10 lat zgłasza się coraz więcej Rosjan poszukujących nieruchomości na terenie powiatu elbląskiego. Najwięcej zapytań dotyczy nieruchomości komercyjnych, w następnej kolejności rekreacyjnych, domów i mieszkań.

Osoby zainteresowane znalezieniem nabywcy lub najemcy na swoją nieruchomość proszone są o kontakt z biurem w Elblągu przy ul. Sukienniczej 3.
     
     Gwarancję najlepszej obsługi prawnej zapewnia Adwokacka Spółka Partnerska mec. Waldemar J. Soroka mec. Piotr A. Tchórzewski, która udziela klientom biura również darmowych porad w zakresie np.:
     - ustalenie stanu prawnego nieruchomości np: po rozwodzie, w związku ze spadkobraniem,
     - pomoc przy zniesieniu współwłasności,
     - inne kwestie związane z nieruchomościami.
     
     Gwarancję jakości obsługi zapewnia przynależność do koncernu WGN, który jest liderem działającym z sukcesem ponad 20 lat, będący największą polską siecią biur obrotu nieruchomościami. Ponad 500 doświadczonych, z wieloletnim stażem agentów, analityków, rzeczoznawców, prawników oraz doradców ds. nieruchomości, inwestycji, finansów i przedsięwzięć deweloperskich w ponad 80 biurach na terenie Polski i za granicą.
     
     Gwarancja pewnych i szybkich transakcji:
     - doskonała znajomość rynku i wysoka jakość usług,
     - rzetelne analizy rynku pomagają na bieżąco urealniać ceny nieruchomości,
     - profesjonalne doradztwo na każdym etapie,
     - wielopłaszczyznowa promocja,
     - wyszukanie najkorzystniejszej oferty,
     - pomoc w negocjacjach umowy,
     - sfinalizowanie bezpiecznej transakcji i satysfakcja.
     
     Oferty WGN Nieruchomości prezentowane są w międzynarodowej komputerowej bazie ofert MLS-WGN (Multiple Listing System WGN) - system wielokrotnej wymiany ofert nieruchomości oraz informacji i współpracy pomiędzy biurami WGN – ponad 80 biur i 500 agentów). Dodatkowo wszystkie oferty na wyłączność prezentowane są w systemach MLS należących do Regionalnych Stowarzyszeń Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.
     
     Blisko 3,2 tysiąca bezpiecznych transakcji przeprowadzono w roku 2010 w WGN.
     

 


     WGN Nieruchomości
     Oddział Elbląg
     ul. Sukiennicza 3
     tel. 55 642 30 20
     fax. 55 642 30 40
     tel. 669-995-858
     e-mail: elblag@adamczyk.com.pl
     www.elblag02.wgn.pl.
     
     
     
     

------------ Reklama -----------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl