Środa 26-09-2018, imieniny Kosmy, Damiana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Sięgnij po laury - ruszają prestiżowe konkursy regionalne

Zarząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego ogłosił kolejne edycje konkursów: o Warmińsko-Mazurską Nagrodę Jakości oraz na Najlepszy Produkt i Usługę Warmii i Mazur.

Konkurs „Warmińsko-Mazurska Nagroda Jakości” odbywa się już po raz dziewiąty. Zarząd Województwa oraz Komitet Warmińsko-Mazurskiej Nagrody Jakości zapraszają do udziału w nim mikroprzedsiębiorstwa i przedsiębiorstwa oraz organizacje publiczne i edukacyjne prowadzące działalność na terenie województwa warmińsko-mazurskiego od minimum 3 lat.
     Nagrody w postaci statuetek i wyróżnień przyznawane są przedsiębiorstwom, organizacjom publicznym i organizacjom edukacyjnym, które osiągnęły poprawę jakości pracy, procesów, wyrobów i usług oraz poprawę satysfakcji klientów i pracowników.
     - Laureatami Konkursu zostają uczestnicy, którzy osiągnęli najwyższą ocenę niezależnych ekspertów i Komitetu Konkursu Warmińsko-Mazurskiej Nagrody Jakości – mówi Jacek Protas, marszałek województwa warmińsko-mazurskiego. – Chcemy
     jednocześnie docenić przedsiębiorstwa, organizacje publiczne i edukacyjne, które uzyskały Certyfikaty Systemów Zarządzania, m.in. zgodne z normami ISO 9000, 14000 oraz 18000 i w procesie oceny konkursowej będziemy preferować właśnie te podmioty.
     Z kolei po raz piąty odbędzie się Konkurs na Najlepszy Produkt i Usługę Warmii i Mazur. Jego współorganizatorami są „Edytor” sp. z o.o. oraz Polskie Radio Olsztyn.
     - Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych produktów i usług konsumpcyjnych z regionu Warmii i Mazur oraz ich promocja na rynku regionalnym i krajowym – zaznacza marszałek Jacek Protas. – Konkurs cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród przedsiębiorców, jak i wśród mieszkańców naszego województwa, którzy poszukują najlepszych produktów regionalnych.
     Zgłoszenia należy przesyłać do 15 maja 2009 roku.
     Więcej informacji o konkursach w tym formularze zgłoszeniowe i regulaminy dostępne są na stronie www.warmia.mazury.pl w zakładce „Jakość i Znaki Regionalne”.

oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Czytnik kart kryptograficznych Mini
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok
Czytnik kart kryptograficznych
Hosting WWW START