Środa 26-09-2018, imieniny Kosmy, Damiana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Śniadanie biznesowe z EIG

Elbląg, Śniadanie biznesowe z EIG

Elbląska Izba Gospodarcza Oddział Regionalnej Izby Pomorza zaprasza 17 października (czwartek) w godzinach 8.30 - 10.30 na Śniadanie Biznesowe. Tematem spotkania będą „Aktualne trendy w zarządzaniu – Przywództwo 2.0”.

Celem spotkania jest zainspirowanie słuchaczy do wykorzystania jednego lub wielu z prezentowanych przykładów, aby wzbogacić swoje życie osobiste i zawodowe, zaproszenie do przyjrzenia się aktualnym trendom w zarządzaniu organizacjami i firmami.
     Program spotkania:
     8.30 - 9.00 - zapraszamy na śniadanie w przyjaznej atmosferze.
     9.00 - 9.15 - wprowadzenie do tematu spotkania, poznanie siebie nawzajem oraz prelegenta.
     9.00 - 10.00:
     1. Wprowadzenie: zmierzch myślenia o liderze, jako o osobie, której zasadniczym celem jest pozyskiwanie zasobów czy osiąganie celów.
     2. Charakterystyka „nowego” lidera w świetle ostatnich badań i praktyki biznesowej:
     - adaptacyjne przywództwo
     - teoria „Flow”
     - teoria „U”
     - myślenie systemowe
     - koncepcja Inteligencji Emocjonalnej
     - koncepcja Stratega
     3. Zaproszenie do dyskusji - zastosowanie prezentowanych rozwiązań w biznesie
     10.00 -10.30 - rozmowy panelowe, czas dla uczestników.
     
     Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, prosimy o rejestrację przez stronę. Liczba miejsc ograniczona!
     Spotkanie w Hotelu Elbląg przy ul. Stary Rynek 54-59
     
     Jarosław Chybicki - z wykształcenia psycholog. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego, Paryskiej Sorbony oraz wielu kursów prowadzonych w USA, Niemczech czy Rosji. Wykładał między innymi na: Akademii Leona Koźmińskiego, Politechnice Gdańskiej, SWPS, Uniwersytecie Gdańskim. Certyfikowany instruktor uważności. Współpracownik Dana Carman Integral z USA. Członek – założyciel International Partnership for Assessment and Development.
     Autor wielu publikacji z zakresu zarządzania i przywództwa, w tym dotyczących zarządzania integralnego, zarządzania przez wartości, psychologii pozytywnej w biznesie, uważności w pracy. Mówca na najważniejszych konferencjach branży HR. Od ponad dwudziestu lat aktywnie działa w branży szkoleniowo-doradczej. Jego praca zarówno menedżerska jak i szkoleniowa jest pod stałą superwizją konsultantów z USA. Propaguje w Polsce nowe idee w zakresie przywództwa, zwłaszcza w zakresie Leadership Development Framework oraz uważności i zarządzania energią menedżerów. Aktywista społeczny, członek dwóch stowarzyszeń koncentrujących się na rozwoju osobistym i zawodowym. Prywatnie pasjonat fotografii.
     


     Śniadania biznesowe - bądźmy ze sobą w kontakcie!
     
---art. sponsorowany---
     
     

Elbląska Izba Gospodarcza, Oddział Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Promocja RATY 0%
Szkło ozdobne 7
Promocja RATY 0%
DRZWI PORTA INSPIRE-PROMOCJA!!