Czwartek 17-01-2019, imieniny Antoniego, Jana
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości na Warmii i Mazurach

Elbląg, Światowy Tydzień Przedsiębiorczości na Warmii i Mazurach

Robisz, lub planujesz zrobić karierę w biznesie? Stowarzyszenie Elbląg Europa jako koordynator wydarzenia na terenie województwa warmińsko-mazurskiego zaprasza na największe na świecie wydarzenie promujące świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia oraz podejmowanie biznesowych inicjatyw. Po raz 8. na świecie i już 2. raz w Elblągu w listopadzie odbędzie się Światowy Tydzień Przedsiębiorczości.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to największe na świecie międzynarodowe wydarzenie promujące przedsiębiorczość jako postawę i podejmowanie inicjatyw biznesowych. Od 7 lat każdego roku projekt ten przyciąga miliony uczestników, a w jego organizacje zaangażowanych jest kilkaset państw. Tylko w Polsce dzięki wsparciu organizacji, firm i instytucji z całego kraju w wydarzeniach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości uczestniczy blisko 100 tysięcy osób rocznie! Każdego roku w listopadzie w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości tysiące instytucji na świecie dzieli się wiedzą na temat przedsiębiorczości i zachęca miliony osób do rozwoju oraz podejmowania nowych wyzwań. W tym, podobnie, jak w ubiegłym, roku Stowarzyszenie Elbląg Europa spotkało się z wyróżnieniem zostając koordynatorem wydarzenia w regonie warmińsko-mazurskim.
     
     Program (16.11.-22.11. 2015 r.)
     
     16.11. godzina 11:00 
     INAUGURACJA ŚWIATOWEGO TYGODNIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W WOJEWÓDZTWIE WARMIŃSKO-MAZURSKIM + DEBATA "CZAS NA BIZNES"
     Podczas inauguracji zaprezentowane zostaną wydarzenia, jakie w ramach ŚTP zrealizowane zostaną na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Przedstawieni zostaną również Ci, którzy będą je tworzyć, czyli aż 13 partnerów z całego regionu!
     
„CZAS NA BIZNES” (Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, Al. Grunwaldzka 37)
     Uczestnikami będą młodzi przedsiębiorcy i eksperci. 
     Podczas debaty postaramy się odpowiedzieć na pytania:
– dlaczego warto założyć swój biznes?
– co zrobić by pierwszy biznes przetrwał i odniósł sukces?
– dlaczego warto założyć go u nas w Polsce?
     Debata "Czas na Biznes” organizowana jest przez Stowarzyszenie Elbląg Europa we współpracy z kołem naukowym Myśli Społecznej i Politycznej funkcjonującym przy PWSZ w Elblągu.
     
     18.11. godzina 10:00 
     DZIEŃ Z FUNDUSZAMI EUROPEJSKIMI (Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, Al. Grunwaldzka 37)
     Doświadczeni działacze odpowiedzą, jakie szanse i możliwości dają środki europejskie w kwestii zakładania swojej działalności oraz realizacji projektów. 
     
     10:00 -10:40 prezentacja programu Erasmus+ dla młodych przedsiębiorców
– Paweł Kulasiewicz (prezes Fundacji "Global Wawe")
     10:40-11:00 przerwa
     11:00-15:00 - spotkania informacyjne 
* Erasmus+ Młodzież
– Katarzyna Dmowska (konsultantka programu Erasmus+ Młodzież, firma (Intencja Dariusz Ignatowicz)
* Erasmus + Kształcenie zawodowe 
– Damian Ciachorowski (konsultant programu Erasmus+ Kształcenie zawodowe, prezes Fundacji "Młody Malbork") 
     
     20.11. godzina 10:00
"SPOTKANIE MŁODZI Z BIZNESEM" spotkanie zamknięte (Elbląski Park Technologiczny)
     30 uczniów z II LO w Elblągu z klas o profilu biznesowym spotka się z 5 przedsiębiorcami, którzy podzielą się z młodzieżą swoimi doświadczeniami odnośnie prowadzenia własnego biznesu. Wydarzenie organizowane jest przez Stowarzyszenie Elbląg Europa we współpracy z II liceum ogólnokształcącym w Elblągu oraz Elbląskim Parkiem Technologicznym. 
     
     15.10.-20.11.
     KAMPANIA SPOŁECZNA "TWARZE PRZEDSIĘBIORCZOŚCI"
     Trwająca od 15 października kampania to promocja młodych przedsiębiorców z Warmii i Mazur jako przykładów postawy przedsiębiorczej.
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Naszywka HERB ELBLĄGA
Torba z nadrukiem elbląskiej Starówki
Polar z haftem
Ręcznik z haftem