Sobota 19-01-2019, imieniny Henryka, Mariusza
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Szkolenia dofinansowane dla mieszkańców regionu

Dodaj do
zakładek
Wersja
do druku
Podaj
dalej
2016-11-18
Aktualizowany 2016-11-22 08:15
 
Elbląg, Szkolenia dofinansowane dla mieszkańców regionu

Nie wiesz, co zrobić ze swoim życiem zawodowym, chcesz zwiększyć swoje szanse na rynku pracy i zdobyć nowoczesny zawód? Weź udział w naszym szkoleniu. Nowe kwalifikacje możesz zdobyć za jedynie 300 zł!

W szkole u Moniki już od dłuższego czasu źle się działo. Coraz więcej osób wspominało, że w najbliższych miesiącach można spodziewać się zwolnień. Monika, nauczyciel polskiego w szkole podstawowej, już od dłuższego czasu czuła, że dobrze byłoby zdobyć nowe kwalifikacje. Przypadkiem dowiedziała się o coachingu. Jej koleżanka Aneta poleciła jej coacha, który pomógł jej określić predyspozycje zawodowe. Wykonała test i diagnozę MaxieDISC, z którego dowiedziała się, jakie ma talenty i w jakim kierunku powinna się rozwijać. Dziwnym trafem okazało się, że dobrze sprawdziłaby się w zawodzie coacha, psychologa lub doradcy. Faktycznie umiała i lubiła słuchać ludzi. Dzięki temu uczniowie tak bardzo ją lubili.
     Widmo zwolnień w szkołach zauważyli nie tylko nauczyciele, lecz także osoby realizujące projekty unijne.W ubiegłym roku w ramach projektu unijnego Monika ukończyła  kurs „Profesjonalny coach”. Obecnie w dalszym ciągu kształci się w zawodzie, jest certyfikowanym konsultantem MaxieDISC. Na co dzień pracuje z ludźmi i bardzo lubi swoją pracę. W szkole pracuje jeszcze na pół etatu, jednak coraz więcej czasu poświęca na kształcenie w nowym zawodzie. Rozważa nawet rozpoczęcie studiów psychologicznych. Ma więcej czasu dla siebie i robi to, co kocha.
     
     Marek od dłuższego czasu zarządzał zespołem handlowców. Niestety, jego firma zmagała się z ciągłymi problemami kadrowymi. Rotacja pracowników była bardzo wysoka i zarówno stanowisko pracy Marka jak i przyszłość firmy stały pod znakiem zapytania. Przypadkiem dowiedział się od kolegi, że ten ukończył profesjonalną szkołę sprzedaży prowadzoną przez ekspertów z firmy Maxie Hill. Kolega, który ją ukończył, opowiadał o sukcesach, które odnosi, o zmianie podejścia do zarządzania, o wzrostach sprzedaży, o dobrych relacjach z zespołem. Marek czuł złość, ponieważ był przeświadczony, że nie jest w stanie osiągnąć takiego poziomu co Grzegorz (opinię Grzegorza możecie przeczytać tutaj). Dał się jednak przekonać i wziął udział w szkoleniu.
     Szkolenie jeszcze trwa, a on już jest z niego bardzo zadowolony. Komunikacja z zespołem, którym zarządza, uległa znacznej poprawie, ponieważ Marek poznał model zachowań ludzi MaxieDISC i zrozumiał, że ludzie różnią się od siebie, a także dowiedział się, jak zarządzać ich talentami. Dodatkowo wiedza i umiejętności z zakresu coachingu wyniesiona ze szkoleń ułatwiły mu usamodzielnianie swoich podwładnych. Teraz Marek ma więcej czasu, a jego zespół pracuje efektywniej i z większym zaangażowaniem. Jego szef zastanawia się nad powiększeniem zespołu sprzedażowego.
     
     Historii takich jak Moniki i Marka znamy wiele. Można o nich poczytać na naszej stronie. Dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej w zeszłym roku nasze szkolenia ukończyło ponad 160 osób. W tym roku ponad 100 kolejnych.
     
     Mieszkańcom regionu elbląskiego nadarzyła się wyjątkowa szansa odbycia szkoleń z zakresu coachingu, sprzedaży opartej o coaching, zarządzania z 94 proc. dofinansowaniem. Szkolenia, które zwykle na rynku są bardzo drogie (4500-5000 zł), mieszkańcy powiatów braniewskiego, działdowskiego, iławskiego, elbląskiego, nowomiejskiego, ostródzkiego oraz samego Elbląga mogą odbyć za około 290 złotych.
     
     Zgłoszenia do projektu na rok 2017 przyjmujemy wyłącznie do 25 listopada. Po tym terminie szansa na otrzymanie dofinansowania przepadnie bezpowrotnie. Zgłoś się już teraz. Liczba miejsc ograniczona!
     
     Zapisy do Szkoły Sprzedaży

     Zapisy do Szkoły Zarządzania
     Zapisy do Szkoły Coachingu
     Zapisy na kurs certyfikowanego konsultanta MaxieDISC
     

     Skontaktuj się z nami
     
     Maxie Hill
     

     tel.  +48 503 192 059
     office@maxiedisc.com
     
     

     --------------------------   Artykuł sponsorowany ---------------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl