Piątek 22-06-2018, imieniny Pauliny, Tomasza
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Dzień targowy już minął Dzień targowy już minął

Tani sposób na przedświąteczne wydatki

Elbląg, Tani sposób na przedświąteczne wydatki

Wielkimi krokami zbliża się kolejne święta owiane aurą radości i rodzinnej atmosfery. Zanim jednak zasiądziemy przy wigilijnym stole czeka nas mnóstwo niezbędnych przedświątecznych wydatków. Racjonalne planowanie wydatków zastępują emocje. Nie bez przyczyny instytucje finansowe prześcigają się w oferowaniu kredytów świątecznych.

Reklamy obiecują nam uzyskanie taniego kredytu bez poręczeń i niemal od ręki. Po doliczeniu wszystkich dopisanych drobnym drukiem opłat i prowizji kredyt w rzeczywistości staje się znacznie droższy niż w reklamie, a jego koszty dotkliwie odczuwamy przy spłacie kolejnych miesięcznych rat.
     
     MultiBank proponuje znacznie bardziej elastyczny i tańszy sposób na przedświąteczne zakupy – kredyt odnawialny i kartę kredytową.
     
     Kredyt odnawialny nie wymaga określenia celu kredytowania ani ustalenia harmonogramu spłat. Korzystamy tylko z tej części kredytu, jakiej aktualnie potrzebujemy. Spłacamy, wtedy gdy mamy na to środki – miesięcznie, jednorazowo lub w ustalonych przez siebie ratach. Jeśli nie uda nam się spłacić kredytu w ciągu 12 miesięcy bank może przedłużyć kredyt na kolejny rok, bez konieczności uregulowania zadłużenia. Odsetki płacimy tylko i wyłącznie od kwoty wykorzystanego kredytu. Nie potrzebujemy żadnych poręczeń, zabezpieczeń itp. Bank wymaga od nas jedynie posiadania konta i regularnych wpływów na rachunek. Kredyt odnawialny oferowany przez MultiBank, to jeden z najtańszych kredytów w rachunku na polskim rynku – 12,90 proc. Wniosek o udzielenie kredytu odnawialnego można złożyć za pośrednictwem Internetu, telefonu lub w placówce MultiBanku. Korzystając z kalkulatora zamieszczonego na stronach serwisu www.multibank.pl można wyliczyć sobie szacunkowo kwotę kredytu jaki możemy uzyskać.
     
     Karta kredytowa to produkt pozwalający na dokonywanie przedświątecznych zakupów, za które zapłacimy dopiero w nowym roku. Posiadacz karty kredytowej, który w wyznaczonym terminie dokona spłaty zadłużenia otrzymuje kredyt za darmo. Posiadacz karty kredytowej Visa Credit MultiBanku może korzystać z jednego z najdłuższych na polskim rynku okresu bezodsetkowego – do 53 dni. W zależności od indywidualnych potrzeb i dochodów wysokość kredytu w karcie wynosi nawet 10 tys. zł. Indywidualnie ustalamy jaką kwotę kredytu chcemy spłacić i w jakim terminie. Opcja automatyczna spłata zadłużenia z MultiKonta uwalnia nas ponadto od pamiętania o terminie spłaty kredytu. Przed niebezpieczeństwem wpadnięcia w pętlę zadłużenia chroni nas możliwość dopasowania daty spłaty wyciągu do terminu, w jakim otrzymujemy wynagrodzenie. Posiadacze karty Visa Credit MultiBanku mogą także ustalić indywidualne dzienne i miesięczne limity transakcyjne na płatności kartą, wypłaty z bankomatu czy transakcje internetowe. W każdej chwili możemy zmienić wysokoś limitów oraz zablokować jakaś opcję – np. wypłaty z bankomatu. Karta kredytową podobnie jak innymi produktami MultiBanku możemy zarządzać za pośrednictwem Internetu, telefonu (multilinii - 0 801 300 000), usługi SMS i WAP oraz Centrów Usług Finansowych. Kartę kredytową MultiBanku mogą otrzymać także studenci i doktoranci. Warunkiem uzyskania kredytu jest zasilanie konta kwotą min. 500 zł miesięcznie. Dla najlepszych studentów MultiBank oferuje kartę za 0 zł.
     
     Wszystkim osobom zainteresowanym uzyskaniem najlepszych produktów bankowych MultiBank oferuje specjalne warunki uzyskania kredytu odnawialnego, karty kredytowej oraz preferencyjne warunki prowadzenia konta. Osoby, które zakupią MultiZestaw otrzymają kredyt bez prowizji, kartę za 0 zł oraz MultiKonto przez rok prowadzone bez opat. Z specjalnych warunków mogą skorzystać także osoby, które posiadają już kartę lub kredyt - drugi z produktów kredytowych wchodzących w skład zestawu otrzymają na specjalnych warunkach. Posiadacze MultiKont zainteresowani MultiZestawem zapłacą mniej za prowadzenie konta: dla posiadaczy MultiKonta my opłata wynosi 3zł zamiast 7 zł, dla posiadaczy MultiKonta ja 1 zł zamiast 3 zł.
     
     Wszystkich zainteresowanych ofertą MultiBanku zapraszamy do:
     

  • Centrum Usług Finansowych w Elblągu – ul. 12 lutego 2/4, tel. (055) 236 99 00
         
  • na multilinię - 0 801 300 000
         
  • na strony internetowe MultiBanku - www.multibank.pl

     
     
-------------------- Tekst sponsorowany ----------------------

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Polar z haftem
Ręcznik z haftem
POLO z HAFTEM
Naszywki