Sobota 19-01-2019, imieniny Henryka, Mariusza
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Tanie pożyczki dla firm

Dodaj do
zakładek
Wersja
do druku
Podaj
dalej
2016-03-31
Aktualizowany 2016-03-31 13:00
Elbląg, Tanie pożyczki dla firm

 Stowarzyszenie „Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka” zaprasza wszystkich, którzy poszukują środków na rozpoczęcie działalności i rozwój firmy. Zarówno przedsiębiorcy jak i osoby rozpoczynające działalność mogą otrzymać tanie pożyczki ze środków Unii Europejskiej, których oprocentowanie wynosi od 0 proc. do 6 proc. w skali roku.

Od ponad dwudziestu lat funkcjonuje w Polsce system pozabankowego finansowania firm skupiony w 82 funduszach pożyczkowych prowadzonych przez Fundacje, Stowarzyszenia i Agencje Rozwoju Regionalnego. W województwie warmińsko-mazurskim działa sześć funduszy pożyczkowych bazujących na środkach Unii Europejskiej. Jedną z organizacji udzielającej takich pożyczek jest Stowarzyszenie „Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka”.
     Stowarzyszenie „CREP” posiada bogatą ofertę pożyczkową z której mogą skorzystać osoby rozpoczynające działalność gospodarczą oraz mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa na finansowanie kosztów rozpoczęcia działalności lub rozwoju firm.
     Pożyczka, która pochodzi ze środków Unii Europejskiej musi być celowa, tzn. przeznaczona na realizację konkretnego przedsięwzięcia.
     W przypadku pożyczek na rozpoczęcie działalności finansowane są zarówno cele inwestycyjne, jak i obrotowe, w przypadku pożyczek dla firm już istniejących cele inwestycyjne.
     
     Finansujemy:
 zakup gruntów, budowli, budynków, lokali przeznaczonych pod działalność,
 zakup maszyn, urządzeń, narzędzi, przyrządów, wyposażenia,
 zakup środków transportu (z wyłączeniem środków transportu w firmach transportowych),
 zakup wartości niematerialnych i prawnych, np. oprogramowania komputerowego,
 zakup usług obcych tj. robót budowlanych, remontowych, montażowych i instalacyjnych, usług projektowych, doradztwa specjalistycznego, sporządzania ekspertyz, przeprowadzania badań i analiz, usług szkoleniowych promocji.
     
     Pożyczki ze środków unijnych stanowią alternatywę wobec kredytów bankowych i są jednocześnie formą pomocy skierowaną do przedsiębiorców, którzy na kredyt nie mogą liczyć. Jest wiele firm, które zarabiają na klientach pobierając znaczne opłaty za pomoc w przygotowaniu wniosku. Tymczasem pracownicy Stowarzyszenia „CREP” bezpłatnie pomagają w przygotowaniu dokumentacji pożyczkowej. Zapewniamy profesjonalne doradztwo, udzielamy wszelkich informacji dotyczących zasad finansowania, pomagamy w wyborze linii pożyczkowej, wypełnieniu wniosku oraz w skompletowaniu dokumentacji.
     
     W przypadku wątpliwości czy potrzeby inwestycyjne Państwa firm mogą zostać sfinansowane z takich pożyczek zapraszamy do naszych konsultantek pod numerami telefonów: 55 248 10 90 do 93. 
     
--------- Reklama ---------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl