Wtorek 19-02-2019, imieniny Konrada, Arnolda
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Targi Meblowe u Laymana

Dodaj do
zakładek
Wersja
do druku
Podaj
dalej
2009-09-06
Aktualizowany 2009-09-11 15:54
Elbląg, Targi Meblowe u Laymana
Ogromne wrażenie na przybyłych gościach zrobił samochód firmy Kronopol, w którym można było zapoznać się z ofertą producenta skierowaną zarówno dla producentów podłóg jak i mebli (fot. PS).

Największe nowości na rynku meblarskim, bogaty program szkoleniowo-informacyjny firm oraz niespodzianki dla zaproszonych gości - to tylko niektóre atrakcje targów meblarskich zorganizowanych przez firmy Layman i Lupus. Zobacz fotoreportaż.

- Była to druga edycja targów zorganizowanych w formie prezentacji wyrobów, a przede wszystkim szkolenia naszych odbiorców i pracowników z wyrobami produkowanymi przez firmy z nami współpracujące. Frekwencja dopisała, gdyż przybyło 450 osób zainteresowanych naszą ofertą. W targach uczestniczyło jedenaście firm pragnących przybliżyć swoje wybory oraz pokazać najnowsze trendy obecnie panujące na runku dużym producentom mebli oraz zakładom stolarskim z Elbląga i województw przyściennych - opowiada Rafał Zemke z firmy Layman.
     Targi meblarskie odbyły się 28 sierpnia w siedzibie firmy F.H. Layman w Elblągu. Podczas imprezy organizatorzy przygotowali dla przybyłych gości mnóstwo konkursów z nagrodami sponsorowanymi przez firmy wystawiające swoje produkty. Głównymi wystawcami targów były firmy: Lupus, Kronopol, Hettich, Thermoplast, MAAG, GTV, Fikszo, Fest i Forner, Stolzen oraz KMT.
     Największym trofeum do zdobycia była maszyna Hettich Blue Max o wartości 3 tys. zł, a także wiele innych cennych nagród wraz z gadżetami. Natomiast Layman i Lupus przygotowały wspólnie dla zwiedzających, którzy wypełnili ankiety, bony do wykorzystania w ich firmach.
     Dodatkowo Lupus zaprezentował swoje nowe, niespotykane dotąd na rynku meblowym, wzory frontów. Dla lepszego pokazania klientom tego, co można wykonać z ich produktów, Lupus połączył fronty, blaty i korpusy w przykładowy zestaw kuchenny. Produkty Lupusa można wykorzystać nie tylko w meblach kuchennych. Dlatego też specjalnie na targi został stworzony zestaw mebli pokojowych. Pełną ofertę firma prezentuje na swojej nowej stronie internetowej www.lupus.eu.
     
- Warto dodać, że firma Kronopol pokazała ok. 30 nowych dekorów płyt i poprosiła wszystkich „targowiczów” o wypełnienie ankiety. W przyszłym roku na podstawie tych danych wprowadzi wybrane dekory do swojej stałej produkcji. Pokaz nowych płyt odbył się po raz pierwszy w Polsce i właśnie w Laymanie - podkreśla Rafał Zemke.
     Zapraszamy elblążan do odwiedzenia naszej ekspozycji kuchni, która została stworzona w oparciu o najnowsze trendy panujące obecnie na rynku, znajdą tam Państwo szuflady elektryczne, zawiasy samo domykające oraz nowy blat o strukturze kamienia. Warta zauważenia jest również ekspozycja podłóg, drzwi DRE i Porta.
     Ciekawostką jest nowa strona internetowa www.layman.com.pl na której znajdą Państwo w dziale video koncepcję kuchni na 2015 rok – kuchnia jest kosmiczna i oglądając ją człowiek oczom nie wierzy – mówi Rafał Zemke.

 


     
     F.H. LAYMAN
     ul. Malborska 91 b w Elblągu
     www.layman.com.pl
     
     
Dział Meblowy 
     czynny w godz. 7-15
     
     Dział Budowlany
     czynny w godz. 8-17.
     
     
     
     
     
     
     
     

 
     
 
     
 
     
-------------------------------------------- Artykuł sponsorowany ---------------------------------------------
     
 
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl