Wtorek 25-09-2018, imieniny Władysława, Aurelii
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Teraz ja - Teleexpress o Skowronkach

Elbląg, Teraz ja - Teleexpress o Skowronkach

Wszędzie słychać - idzie kryzys. Co by nie znaczyło to stwierdzenie, jeden drugiemu przekazuje tę informację jak wyrocznię. Nastąpiła psychoza strachu, wszyscy zaczęli się nakręcać. Teraz tylko czekać, jak wielu naszych lokalnych polityków a zwłaszcza przedstawicieli władz samorządowych będzie szukać wytłumaczenia, dlaczego to nie spełnili obietnic wyborczych i nie zrealizowali zaplanowanych inwestycji.

Jedną z takich inwestycji, która miała przynieść prawdziwy bum gospodarczy, miał być kanał żeglugowy w Skowronkach. Jak podał dzisiaj (9 marca) Teleexpress, bardzo wątpliwe jest, aby w dobie wielkiego światowego kryzysu finansowego doszło do tej inwestycji. Po raz kolejny sprawdziły się moje przepowiednie, o których pisałem, mówiłem już kilka lat temu www.portel.pl .
     Pytam Was, panowie, wszyscy złotouści teoretycy, którzy wydawaliście poważne środki finansowe na ekspertyzy, analizy, czytanie i pisanie, powiedzcie, warto było? Jeśli nie potrafiliście przewidzieć takiej sytuacji, to znaczy, że nie macie przygotowania ani doświadczenia. Mam tylko wielką nadzieję, że pan Wcisła nie zacznie wdrażać w życie pomysłu nr 2, czyli kolei linowej nad Wysoczyzną Elbląską. Przypomnijcie sobie, mieszkańcy naszego miasta, kto zakładał księgi poparcia, organizował rejsy, stawiał pomnik łopacie?
     Na usta aż się cisną słowa Karola Buncha: „Bezmyślność jest prywatna, ale jej skutki - społeczne” lub Demokryta: „Im mniej godni swoich wysokich urzędów są ci, którzy je piastują, tym pewniej się czują i tym mocniej się nadymają głupotą i bezczelnością”. Mam nadzieję, że ci, którzy zbudowali swój kapitał polityczny na bajkach, mrzonkach, manipulacjach i życzeniach, w przyszłych wyborach nie wystartują, bo zostaną już teraz bankrutami politycznymi!
     Trudno się nie zgodzić ze słowami Winstona Churchilla: „Polityka to nie zabawa, to całkiem dochodowy interes”.

Wowka Liczba publikacji: 66
W tym miesiącu: 0
Ocena Głosów Komentarzy
4.8 28 44

..., a moim zdaniem
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • A! To TVP daje kasę na inwestycje. To o to chodzi. A Teleexpress to jest rzecznik informujący o tym komu da, a komu nie. Czy w takim razie na tę kolej da?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  nadieżda(2009-03-10)
 • ja słyszałem że na wysoczyznę maja budować wyciąg krzesełkowy. Dla młodzieży szkolnej ma być przeznaczona specjalna nitka z krzesełkami pośpiesznymi. W ratuszu już mają plany. Tylko jest problem z wędrującymi komarami, jak się okazuje w niedalekiej odległości od Elblaga jest korytarz wędrówek bardzo rzadkiego okazu "komara dalekiego zasięgu". Dlatego przeprowadzane są badania i ekspertyzy, wkrótce w Elblagu ma się odbyć debata na temat "skutki budowy wyciągu krzesełkowego, na uszkodzenia trąbki ssawnej komara dalekiego zasięgu". Będziemy informować.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  radar(2009-03-10)
 • Radar, dobrze to podsumowałeś(łaś) 10/10
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  el(2009-03-10)
 • Wowka to Dariusz Babojć. Szkoda tylko, że nie ma odwagi pisać pod własnym nazwiskiem. Czyżby się wstydził swoich tekstów?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Jerzy W.(2009-03-10)
 • Absolutnie nie, żeby nie rozpraszać czytelnika, chcąc, aby „ walczył’ z tekstem, a nie człowiekiem czytaj autorem, podpisuję-Wowka. Panie Jerzy W. jest to wiadome od lat kilku. Wowka
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2009-03-10)
 • Wowka Panie Jerzy W. ale niusa zarzuciłeś! Absolutnie nie, ba jestem z nazwiska i poglądów swoich dumny. Bo są moje! Podpisuję "Wowka" żeby nie rozpraszać czytelnika, chcąc, aby „ walczył’ z tekstem, a nie człowiekiem. Tak jak pan to właśnie próbuje robić. Panie Jerzy W. jest to wiadome od lat kilku.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Wowka(2009-03-10)
 • Przyganiał kocioł garnkowi a kto Ty jesteś Jerzy W.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  seniorek(2009-03-10)
 • Do Jerzego W. czyz to nie ty jesteś tym jednym ze złotoustych, gdzie wszędzie ciebie pełno, a z tych wyjazdów i fotografii nic nie wynika?!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  deputowany(2009-03-10)
 • pewnie Pan Wcisło??
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  kormoran(2009-03-10)
 • Jakby się wstydził to by nie podał linku do swojego poprzedniego artykułu. I port dalej będzie sobie stał bezużyteczny i robił za parking dla Tirów. Ja będę dalej swoje - miasto potrzebuje innych inwestycji, pobudzenia gospodarki, nowych miejsc pracy. Dajcie coś mieszkańcom aby choć przez chwilę poczuli się docenieni, ze ich wybór obecnych władz był słuszny.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  tata Krzysia(2009-03-10)
 • Teleekspresowi trzeba podziękować! Elbłąg od trzynastego wieku jest zdany sam na siebie. Wolno ale coś robi. Trzeba tylko podjąć decyzję zbojkotowania wszystkich wyborów. A po cholerę nam jacyś wybrańcy. Wszystkich dotyka kryzys, ale ich nie. Olać i już. Kiedyś się mówiło Proletariusze wszystkich. .. .. a teraz Wyborcy Elbląga łączcie się. Czas na wyjazd.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2009-03-10)
 • Proponuję licytację ile inwetycji nie doszło do skutku: 1) Aqua park
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2009-03-10)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Plecaki i tornistry
Prezent na Dzień Chłopaka
Pieczątki Trodat
Kalendarz Książkowy z Grawerem