UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
..., a moim zdaniem (wybrany wątek)
 • RobertKoliński Naprawdę nie zastanawia nikogo zadziwiająca seria przypadków sprzedaży za psie pieniądze gruntów miejskich, na które przez długi czas nie było chętnych, ale kiedy zaczęła się kampania wyborcza (i koniunktura na rynku nieruchomości), to nagle te tak niechciane grunty znajdują hurtowo nabywców, zwykle po cenach urągających przyzwoitości? W tym przypadku trzeba będzie w dodatku wyciąć las dorodnych, kilkudziesięcioletnich drzew. Do przetargu staje zaś jedyny (!) oferent, do tego znany m. in. z wybudowania blokowiska pod samą strzelnicą (wiadomo - cisza i spokój:) przy Łęczyckiej. Ciekawe czyj fundusz wyborczy wzbogaci się po tej całkowicie przecież przypadkowej serii zbiegów okoliczności? Hashtagi: #nieudolnosc, #propaganda, #garazowiec, #hucpa
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  31 47
  RobertKoliński(2019-09-09)
 • Znowu sie z panem zgadzam. Pocisnie pan mocniej ws. Gory Chrobrego i basenu, dolinki. Przeciez to jest skandal, iz miejsca dla Elblążan wrecz kultowe zamieniają sie w gruzowisko, popadają w niebyt!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  17 7
  Realista1(2019-09-09)
 • RobertKoliński @Realista1 - Dziękuję bardzo:) Staram się w miarę swoich skromnych możliwości, jednak są one przecież ograniczone. Podpowiem, że sporo tematów, które leżą większości mieszkańców Elbląga na sercu mógłbym zapewne "pocisnąć" jeszcze bardziej, gdyby udało mi się uzyskać poparcie i mandat społeczny Hashtagi: #lewica, #KolaDoSejmu, #ElblagNaSwoich, #basen
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6 16
  RobertKoliński(2019-09-09)
 • RobertKoliński @RobertKoliński - Halo, Redakcjo, a co to za cenzura wpisów i wycinanie całych zdań z komentarza nt. najbliższych wyborów 13 października? Bardzo nieładnie; Hashtagi: #lewica, #KolaDoSejmu, #ElblagNaSwoich, #basen
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6 14
  RobertKoliński(2019-09-09)
 • redaktor @RobertKoliński - Zachęcając do głosowania na siebie w komentarzu, prowadzi pan kampanię wyborczą, a na to mamy cennik. Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  25 1
  redaktor(2019-09-09)
 • RobertKoliński @redaktor - Dzięki mnie zarabiacie tysiące kliknięć miesięcznie w komentarzach a ja Was jakoś za nie nie kasuję, prawda?;)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5 14
  RobertKoliński(2019-09-09)
 • redaktor @RobertKoliński - Ale to nie my kandydujemy tylko pan. I nie ma to nic. wspólnego z klikalnością.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  13 2
  redaktor(2019-09-09)
 • RobertKoliński @redaktor - Owszem, trochę ma, choć znacznie więcej z odpowiedzialnością społeczną i obywatelską prasy - dzięki np. moim komentarzom i konsekwentnej, anty-hejterskiej polityce m. in. ucywilizowały się nieco komentarze na Portelu oraz w końcu toczy się czasem coś na kształt debaty obywatelskiej w sprawach publicznych, a nie tylko wylewany jest jad i hejt na wszystkich jak leci, czym jeszcze do niedawna Redakcja nie bardzo się przejmowała; Podpowiem uprzejmie, że zamiast wycinać i cenzurować komentarze internautów lepiej byście zaapelowali do np. elbląskich polityków, żeby zamiast rozmawiać z ludem przez prasę i tv, to "zniżyli się" do zwykłego człowieka i zaczęli rozmawiać z nami nie poprzez wyborczą demagogię na billboardach i płatne artykuły, ale właśnie poprzez np. interakcję w komentarzach, jako tow. Koliński daje przykład od dłuższego czasu. Wszystkim nam, a i jakości debaty publicznej w mieście, wyszłoby to z pewnością na lepsze:)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7 12
  RobertKoliński(2019-09-09)
 • Weź się lepiej do roboty, pissowski mędrców.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5 2
  Pilots (2019-09-10)
 • @RobertKoliński - Z tego co mi wiadomo w tamtym miejscu nikt lasu nie sadził, a krzaki same wyrosły :D
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5 0
  abcd(2019-09-10)
Reklama