Poniedziałek 21-01-2019, imieniny Agnieszki, Jarosława. Dzień Babci
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Tydzień Przedsiębiorcy w ZUS

Elbląg, Tydzień Przedsiębiorcy w ZUS fot. nadesłana

Oddział w Elblągu informuje, że w dniach 18-22 listopada przy ul. Teatralnej 4 w godz. 8-18 będzie prowadzona akcja pod nazwą "Tydzień Przedsiębiorcy".

W trakcie Tygodnia Przedsiębiorcy będzie można dowiedzieć się jak rozliczać się z ZUS bez wizyty w oddziale ZUS, a więc jak korzystać z nowych narzędzi Platformy Usług Elektronicznych ZUS: e-płatnika PUE czy zusomatów (urządzenia dają możliwość, dzięki interaktywnym „wrzutkom” poświadczonego złożenia dokumentów w ZUS o każdej porze dnia i nocy).
     W ciągu tygodnia każdy przedsiębiorca uzyska m.in. kompleksowe informacje o wszystkich dostępnych instrumentach ułatwiających spłatę zadłużenia względem ZUS. Prowadzący działalność gospodarczą dowie się, czy może ubiegać się o rozłożenie na raty swoich należności, czy właściwsze w jego przypadku może być odroczenie płatności. Nie zabraknie informacji o abolicji składkowej: kto, w jaki sposób i po spełnieniu jakich warunków może liczyć na umorzenie należności. Warto będzie też porozmawiać o tym, jak nie dać nabrać się na „usługi” nieuczciwych pośredników, oferujących outsourcing pracowników.
     Tydzień Przedsiębiorcy będzie także sposobnością do założenia profilu na PUE dla tych wszystkich, którzy dotąd nie zdążyli tego zrobić.
     Zapraszamy na seminaria, które odbywać się będą dwa razy dziennie o godz. 9.30 i 15.30.
     Zapisy na seminaria przyjmowane są pod nr telefonu 55 641 36 73
     Harmonogram seminariów:
     18 listopada „Innowacyjne rozwiązania z zakresu usług elektronicznych zapewniające lepszą komunikację klientów z Zakładem (e-ZUS)”
     - godz.11.00-15.00 - dyżur ekspertów z Urzędu Miejskiego,
     19 listopada „ Dobrowolna spłata należności w ramach udzielanych ulg oraz zasady obowiązujące w zakresie umarzania należności”
     - godz.11.00-15.00 - dyżur ekspertów z Urzędu Skarbowego,
     20 listopada „Abolicja w opłacaniu składek i wymagania jakie muszą zostać spełnione, aby wniosek mógł zostać rozpatrzony przez Zakład”
     - godz.11.00-15.00 - dyżur ekspertów z Państwowej Inspekcji Pracy,
     21 listopada „Outsourcing pracowników. Problemy jakie może przysporzyć nierzetelna firma oferująca takie usługi „
     - godz.11.00-15.00 - dyżur ekspertów z Powiatowego Urzędu Pracy,
     22 listopada „Zmiany w przepisach prawa w tym wprowadzenie nowych tytułów do ubezpieczeń dla osób sprawujących opiekę nad dziećmi do lat 5
     - godz.11.00-15.00- dyżur ekspertów z Narodowego Funduszu Zdrowia- możliwość rejestracji w ZIP.
     Zapraszamy wszystkich do odwiedzania naszego Oddziału podczas Tygodnia Przedsiębiorcy, jak również w każdym innym dniu roku. Warto wiedzieć więcej.
Agnieszka Cybulska, ZUS Oddział w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Szafka RTV pod telewizor Remo Czarna 170 cm
Fronty lakierowane mdf mat różne kolory RAL
Szkło ozdobne 7
AMK Szkło ozdobne 5