Sobota 23-02-2019, imieniny Polikarpa, Romy
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Uaktualnij wpis do Ewidencji Działalności Gospodarczej

Brak aktualnych danych przedsiębiorcy w Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej w Urzędzie Miejskim może spowodować jego wykreślenie z ewidencji. 1 lipca 2011 r. nastąpią bowiem zmiany w dotychczasowym systemie ewidencji działalności gospodarczej.

Zgodnie z Ustawą z 2 lipca 2004 r. o swobodzie działalności gospodarczej, ewidencję przejmuje Minister Gospodarki.
     Od 1 lipca do 31 grudnia 2011 r. wójtowie, starostowie i prezydenci mają obowiązek przekazania do Ministerstwa Gospodarki posiadanych baz danych przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą, w tym również tych, którzy działalność zawiesili. Jednakże przekazane mogą zostać jedynie aktualne i kompletne dane określające przedsiębiorcę i wykonywaną działalność. Dlatego niezbędne jest sprawdzenie aktualności i zgodności danych zawartych w zaświadczeniu o wpisie do ewidencji ze stanem faktycznym.
     Dotyczy to przede wszystkim osób, które: nie dopełniły formalności związanych ze zmianą kodów PKD, dokonały podwójnej rejestracji działalności gospodarczej, zmieniły po dacie rejestracji adres zamieszkania lub wykonywania działalności.
     Wszystkie sprawy związane z aktualizacją i sprawdzeniem danych załatwiane są w Departamencie Spraw Obywatelskich Urzędu Miejskiego w Elblągu (Biuro Obsługi Interesantów).
     
Anna Kleina, rzecznik prasowy Prezydenta Elbląga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • Bardzo chętnie bym uaktualnił, ale chcę to zrobić przez internet. Niestety UM mi to uniemożliwia: na ePUAPie jest formularz, który twierdzi, że mój REGON i PESEL są niepoprawne i du. .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  adamba2(2011-06-17)
 • potwierdzam, chciałem skorzystać z platformy składania wniosków i lipa od co najmniej tygodnia, odrzuca PESEL i NIP. .. dlatego śmieszy mnie ten artykuł. .. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  zxs(2011-06-17)
 • Dlatego trzeba składać hołd dla PO. Oni są niesamowici. To co obiecują, zawsze realizują. :)))))żenada
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Arkadisz M(2011-06-18)
 • A jaka tu wina PO??, to urząd miasta ma niekompetentnych pracowników którzy nie potrafią formularza sklepać poprawnie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  zxs(2011-06-18)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia nowoczesna II
Kuchnia inna niż inne
Kuchnia, a aneks kuchenny
Kuchnia nowoczesna