Czwartek 17-01-2019, imieniny Antoniego, Jana
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Warsztaty dla przedsiębiorców

Elbląg, Warsztaty dla przedsiębiorców

W czwartek 16 czerwca w Elbląskim Parku Technologicznym odbędą się warsztaty dla przedstawicieli przedsiębiorstw pt. „Wiedza, Innowacje, Transfer Technologii kluczem do sukcesu przedsiębiorstw”. 

Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Olsztynie we współpracy z Elbląskim Parkiem Technologicznym oraz Centrum Innowacji i Transferu Technologii działającym przy Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim zapraszają przedstawicieli przedsiębiorstw do udziału w warsztatach pt.
 
     Wiedza, Innowacje, Transfer Technologii kluczem do sukcesu przedsiębiorstw
     
 
     Spotkanie poświęcone będzie transferowi wiedzy i technologii z sektora nauki do przemysłu. W trakcie spotkania zostaną przedstawione min. praktyki w tym zakresie.
     Jest to pierwsze tego typu spotkanie w siedzibie Elbląskiego Parku Technologicznego. Będzie więc ono doskonałą okazją do zwiedzenia jego pomieszczeń.
 
     Warsztaty odbędą się 16 czerwca 2011r. w godzinach 10:00-13:00, w Elbląskim Parku Technologicznym w Elblągu przy ulicy Sulimy 1.
 
     Szczegółowy program spotkania oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie internetowej Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S. A. w Olsztynie.
     Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres email: m.petlak@wmarr.olsztyn.pl lub m.ploska@wmarr.olsztyn.pl, faksem: 89 521 12 60 bądź też telefonicznie: 89 535 67 82, 89 521 12 82.
     

     
                                                            ----------------Reklama---------------- 
-
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl