Środa 23-01-2019, imieniny Rajmunda, Ildefonsa
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Ważna informacja dla właścicieli mieszkań i domów

 Dlaczego jedne biura borykają się ze sprzedażą, a innym przychodzi ona bez trudu? Ponieważ Ci pierwsi tylko o szybkiej sprzedaży myślą, Ci drudzy ją po prostu uskuteczniają.

W procesie sprzedaży ważny jest człowiek i jego umiejętności, dlatego w naszym dziesięcioosobowym zespole każdy Doradca specjalizuje się w innym obszarze działania. Mamy specjalistów z zakresu sprzedaży lub najmu: mieszkań, domów, działek i lokali usługowych. Zabezpieczamy całą transakcję kupna-sprzedaży dzięki opiece komórki prawnej. Zawodowy fotograf oraz specjalista od home stagingu dopełniają całości.
     
     Nasza filozofia jest bardzo prosta. To klient decyduje, jak szybko chce sprzedać nieruchomość. Czy woli poczekać i powalczyć o wyższą cenę? Sprzedać w średnim rynkowym czasie? Czy może rozwiązać swój problem w krótkim czasie? My tylko dobieramy właściwe narzędzia i realizujemy plan sprzedaży. Tylko tyle i aż tyle.
     
     Sprzedaż to opowiadanie historii. Ten, kto potrafi to czynić najlepiej odnosi sukces. A czy jest coś piękniejszego niż sprzedaż za pośrednictwem opowieści o naszym wymarzonym miejscu na ziemi?
     
     Rozwijając dział marketingu skupiamy się nie tylko na wykorzystywaniu narzędzi promocyjnych, ale przede wszystkim na mechanizmach zwiększających wartość nieruchomości. Działamy w obszarze promocji 360. Prowadzimy szerokie działania reklamowe dzięki czemu generujemy maksymalny ruch na ofertach.
     
     Jesteśmy na ponad 30 serwisach ogłoszeniowych, aktywnie pozycjonujemy oferty w wyszukiwarkach, reklamujemy nieruchomości w prasie, w mediach społecznościowych, organizujemy drzwi otwarte. Stosujemy także nowatorską metodę tzw. home brandingu, która pozwala maksymalizować jakość i tempo transakcji.
     
     Naszą podstawową formą działania jest marketingowy plan sprzedaży, czyli wizja konkretnych działań jakie musimy ponieść, aby osiągnąć cel. To szczegółowo zaplanowany schemat, który jest odpowiedzią na kluczowe pytania:
     - co chcemy osiągnąć?
     - jak chcemy tego dokonać?
     - jaki chcemy przeznaczyć na to budżet?
     - w jakim czasie chcemy sprzedać nieruchomość?
     
     Marketingowy plan sprzedaży jest zestawem pomysłów i sposobów realizacji skrupulatnie zaplanowanego celu – przeprowadzenia danej transakcji nieruchomości.
     
     Najważniejszą wartością jest to, jak szybko uwolnimy naszych klientów od problemów związanych z niesprzedaną nieruchomością. 14, 20, 35 dni? Minimalizacja czasu sprzedaży to nasz obłęd. Dlatego tak wielką wagę przykładamy nie tylko do samych działań, ale i do wysokości budżetu jakie na nie przeznaczamy. Tylko dobrze określony i wystarczająco duży kapitał jest w stanie zapewnić ofercie świetny wizerunek, dobrą promocję i największe dotarcie do klientów poszukujących Twojej nieruchomości.
     
     Prowadzimy efektywny marketing, ponieważ "rozmawiamy" z rynkiem wszystkimi możliwymi kanałami: własną stroną, marketingiem w wyszukiwarkach, bazą ofert kupujących, reklamą w prasie i Internecie, dialogiem w mediach społecznościowych oraz marketingiem szeptanym.

 


     

Chcesz szybko sprzedać nieruchomość korzystając z naszego doświadczenia?
     Skontaktuj się z nami!

     
Elbląg, al. Grunwaldzka 31, tel. 55 233 25 39
     
www.freedom-nieruchomosci.pl
     
----- Reklama -----
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl