Sobota 20-04-2019, imieniny Czesława, Agnieszki
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wiem, że to jest mój sklep!

 

Starannie wyselekcjonowane produkty importowane oraz pochodzące od rodzimych przedsiębiorców. Artykuły spożywcze świeże i mrożone, specjalnie wydzielone strefy ze zdrową żywnością i asortymentem bio. Napoje, alkohole, kosmetyki, chemia gospodarcza, a także artykuły gospodarstwa domowego, produkty ekologiczne, niejednokrotnie niedostępne, gdzie indziej – to tylko jedna z płaszczyzn działalności E.Leclerc w Elblągu.

Ponad jedenastoletnia historia istnienia elbląskiego hipermarketu udowadnia, że polityka handlowa E.Leclerc oparta na wysokiej renomie, niskich cenach i wolności wyboru, może przynieść satysfakcjonujące efekty. Dowodem na to jest nie tylko stała liczba zadowolonych klientów, ale także zgrany i dobrze funkcjonujący zespół pracowników.
     
     - Dla E.Leclerc od zawsze najważniejszy jest człowiek – pracownik, klient, partner handlowy. Dlatego, staramy się prowadzić nieustanny dialog społeczny, mający na celu sprawne funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa – mówi Natalia Czaplicka dyrektor E.Leclerc w Elblągu.
     
     Elbląski hipermarket, podobnie jak wszystkie sklepy należące do sieci handlowej E.Leclerc, jest odrębnym przedsiębiorstwem, robiącym wiele dla lokalnego rynku, inwestującym i płacącym podatki w regionie. Indywidualne zarządzanie ułatwia szybkie reagowanie na potrzeby lokalnych rynków, przystosowanie się do wymagań stawianych przez klientów oraz efektywne uczestniczenie w życiu lokalnych społeczności, a tym samym wspieranie rozwoju regionu.
     
     W zdrowym ciele…
     Dla E.Leclerc od początku obecności na rynku niezwykle ważna jest jakość oferowanych produktów, ich atrakcyjna cena, a także zapewnienie klientom komfortu robienia zakupów. Podążając za zmieniającymi się trendami i oczekiwaniami E.Leclerc cały czas unowocześnia swoją ofertę, przykładając miedzy innymi szczególną wagę do standardów ekologicznych. Sklep sukcesywnie inwestuje w technologie obniżające zużycie energii oraz modernizację działów jednocześnie rozszerzając gamę produktów ze zdrową żywnością oraz asortymentu bezglutenowego i dla diabetyków.
     
     - Zauważyliśmy, że konsumenci coraz częściej pytają i szukają produktów z półek „ekologicznych” i właśnie, dlatego, wprowadziliśmy odrębny dział „Zdrowa żywność”. Warto nie rezygnować ze zdrowego odżywiania, ponieważ jest to inwestycja w przyszłość przynosząca organizmowi długofalowe korzyści – komentuje Natalia Czaplicka.
     
     Zdrowie i dobra kondycja, to wartości, pod którymi podpisuje się E.Leclerc w Elblągu. Dlatego miedzy innymi kibicuje i wspiera zawodniczki piłki siatkowej z Klubu Sportowego Orzeł Elbląg.
     
     A tymczasem…

     Oferta E.Leclerc w Elblągu to również świeże chrupiące bułeczki, ciasta i ciastka oraz smaczne pieczywo, pieczone we własnych piekarniach, to propozycja, która przyciąga kolejnych klientów do hipermarketu. Klienci o każdej porze dnia mogą zaopatrzyć się w świeże, gorące pieczywo, zarówno to tradycyjne jak i specjalnie dopasowane do indywidualnych gustów. Mając na uwadze wszystkie oczekiwania i potrzeby, produkcja w E.leclerc opiera się na bazie naturalnych surowców, bez stosowania mrożonych półproduktów.
     
     Inwestycje i modernizacje…

     Hipermarket w Elblągu starając się zapewnić swoim klientom jak najlepszy serwis, inwestuje zarówno w modernizację poszczególnych działów jak i wszechstronny asortyment. Hipermarket ma własną stację benzynową, co również wpisuje się w politykę „wygodnych” zakupów realizowaną przez E.Leclerc. Atrakcją są także małe i duże akcje promocyjne przyciągające setki zainteresowanych klientów.
     
     Pomaganie wchodzi w krew

     E.Leclerc to nie tylko sprzedaż produktów. Nie pozostając obojętnym na sprawy społeczne, hipermarket podejmuje własne inicjatywy lub włącza się w pomoc na rzecz najbardziej potrzebujących. Rejestracja dawców szpiku kostnego, wsparcie dla zwierząt z lokalnego schroniska, propagowanie idei hospicyjnej w społeczeństwie, czy świąteczne zbiórki żywności – to tylko niektóre aktywności, w jakich uczestniczy elbląski E.Leclerc.
     
     - Chętnie angażujemy się w wartościowe inicjatywy – świadomość, że realnie komuś pomagamy, daje nam energię do działania i mnóstwo satysfakcji. Bez wahania zgodziliśmy się zostać partnerem Fundacji DKMS czy Banku Żywności. Z nie mniejszym zapałem realizujemy własne akcje. To, co najbardziej cieszy, to aktywny udział naszych klientów w realizowanych przez E.Leclerc projektach – podkreśla Natalia Czaplicka.
     
     Społeczna odpowiedzialność
     Jednym z filarów społecznej odpowiedzialności E.Leclerc są działania proekologiczne, ochrona środowiska naturalnego i dbanie o naszą planetę. Dlatego, od początku istnienia hipermarket w Elblągu, podobnie jak inne sklepy E.Leclerc wyposażony jest w specjalne torby przyjazne naturze. Dodatkowo, hipermarket uczestniczy w programie ekologicznym „Dbamy i mamy”, którego ideą jest zaangażowanie we wspólne działania proekologiczne i zwrócenie uwagi na problem, jakim jest coraz większe zaśmiecenie środowiska.

 


     Doceniany przez klientów, partnerów handlowych i pracowników E.Leclerc w Elblągu wkracza z optymizmem w kolejne lata działań i wyzwań.
     
     Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.e-leclerc.net.pl.
     
     


     Leclerc Elbląg
     ul. Żeromskiego 2

     
     ------- Reklama -------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl