Niedziela 21-10-2018, imieniny Jakuba, Urszuli
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Wybory 2018

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Otwarcie wiaduktu z prezydentem Otwarcie wiaduktu z prezydentem

Wizjonerzy z OPEGIEKA

Elbląg, Wizjonerzy z OPEGIEKA

W czwartek (26 stycznia) na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie ogłoszono wyniki IV regionalnej edycji konkursu Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju 2011. Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne OPEGIEKA z Elbląga uzyskało tytuł Regionalnego Lidera Innowacji i Rozwoju 2011 w kategoriach: „Wizjoner IT” oraz „Dynamicznie rozwijająca się firma”.

W kategorii „Wizjoner IT” ocenie podlegały posiadane i wykorzystywane rozwiązania informatyczne, planowane usprawnienie działania firmy w zakresie systemów IT oraz zakładany wpływ zastosowania nowo wdrożonych technologii IT na przedsiębiorstwo.
     Natomiast w kategorii „Dynamicznie rozwijająca się firma” oceniano wartość przychodów ze sprzedaży w roku 2010 w stosunku do przychodów ze sprzedaży w roku 2009, wartość przychodów ze sprzedaży w roku 2008 w stosunku do przychodów ze sprzedaży w roku 2007, wartość zysku netto w roku 2010 w stosunku do wartości zysku netto w roku 2009 oraz wartość zysku netto w roku 2008 w stosunku do wartości zysku netto w roku 2007.
     Konkurs „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju” jest przedsięwzięciem o zasięgu ogólnokrajowym i ma charakter otwarty. Uczestnikami konkursu mogą być przedsiębiorcy, gminy oraz organizacje. Konkurs składa się z dwóch edycji, tj. regionalnej (16 województw) oraz edycji ogólnopolskiej.
     W tym roku patronat nad konkursem objęli: Ministerstwo Gospodarki, Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Komisja Europejska, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie S.A oraz Urzędy Marszałkowskie polskich województw.

Beata Górska, OPEGIEKA
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • fajnie, tylko chyba z pracą u nich cienko. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  cv sender(2012-01-27)
 • Szkoda tylko, że wśród geodetów firmy Opegieka zatrudnia się bardzo niesympatycznego człowieka w charakterystycznych okularach, który wszem i wobec podczas pomiarów mówi o sobie jako o zwolenniku szatana i mówi, że wszystko na świecie jest w rękach szatana. Żałosny człek!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2012-01-27)
 • a wszystko było możliwe dzięki przychylności od wielu lat byłego Prezydenta Miasta Henryka, którego dzisiaj należy wspominać z łezką w oku!!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  PEGAZ(2012-01-27)
 • Dokładnie tak! Nigdy nie sądziłam, że będę żałowała odejścia Słoniny, ale w porównaniu z obecnym prezydentem był z niego geniusz i as samorządu!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2012-01-27)
 • Może firma fajna ale ich EPED to tragedia!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  pracownik oświaty(2012-01-27)
 • No prawie łezkę uroniłem za Heniem. .. Dupowłazy jeszcze nie mogą się pogodzić z brakiem żłoba. .. Budynki się w całości przenosiło, Modrzewinę zagospodarowało. .. echhh tak pięknie było - tylko ludzie tego nie docenili, wzięli i nie zagłosowali. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2012-01-27)
 • beneficjenci systemu nie sieją nie orzą ino zbierają
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2012-01-28)
 • Gratulacje!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Arkadiusz Jachimowicz(2012-01-28)
 • Niech ktoś zorientowany powie co się dzieje z samolotem, cudem techniki??. .. Jakoś cicho o tym? Jak już tu napisano beneficjenci nie sieją a zbierają żniwa.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  mam pytania(2012-01-28)
 • Florianie, wiesz jak ciężko jest ciągnąć wóz, zwłaszcza że pasażerowie ( przede wszystkim ci na gapę) nie dorośli do takiej podróży w przyszłość i jeszcze łączają hamulce. Jeszcze to wszyscy " odszczekają". Moc jest po stronie ludzi progresu, a nie " budżetowców" którzy dostają pieniądze za nic. .. Niekiedy " rzucanie pereł przed wieprze" przynosi efekty i tego Ci życzę.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Sławek - Jurek(2012-01-28)
 • Moje wyrazy uznania i gratulacje
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Roman Szwarc(2012-01-29)
 • Przerażający obraz ignoranctwa powiatowego i piewców zeszłej epoki, która była jedynie hamulcowym przemian wszelakich w tej firmie. Niech portfel zleceń, które w 99% wypełniony jest przez podmioty gospodarcze z poza Elbląga świadczy dobitnie o tym. Obecni też jak widzę, nie bardzo łapią, do czego "TOTO" służy. OPEGIEKA daleko odjechało od Elbląga – i dobrze, trzeba iść naprzód a nie spać w nogach.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  MiejscowyAborygen(2012-01-30)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Okulary korekcyjne JUST CAVALLI
OKULARY PRZECIWSŁONECZNE,
Bezpłatne badanie wzroku
Okulary przeciwsłoneczne DEFRAME